Akademik Kitaplar

Akademik Kitaplar

Filtreler

Sıralama seçin
25,00 TL
16,75 TL

Sayısal Çözümleme Umuttepe Yayınları
Adnan Sondaş, Bülent Oruç

17,00 TL
13,94 TL

Olasılık Kuramında Çözümlü Problemler Nobel Akademik Yayıncılık
İhsan Ünver, Tahir Khaniyev, Tülay Kesemen, Zafer

32,50 TL
28,28 TL

Temel Tıbbi Terminoloji Nobel Akademik Yayıncılık
Nanna Cross, Peggy Stanfield, Y. H. Hui

35,00 TL
30,45 TL

Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi Nobel Akademik Yayıncılık
Arslan Bayram, Dilek Yıldırım Bilgen, Gökhan Uyanı

24,00 TL
20,40 TL

What Is Property? Gece Kitaplığı
Pierre Joseph Proudhon

43,00 TL
27,95 TL

Sınıf Yönetimi Asos Yayınları
Ali Kış, Ali Taş, Alpaslan Gözler, Gönül Şener, Ha

30,00 TL
22,20 TL
Toplam 11205 ürün görüntüleniyor.

Kitaplar hayatın her alanına etki eden birçok kolay ayrılıyor. Akademik hayatını sürdürmekte olan bireylere yardımcı olacak çok sayıda alana ait kitap dikkat çekiyor. Ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerini sürdürmekte olan kişilere yardımcı akademik kitaplar bulunuyor.

Akademik kitaplar, sadece eğitim hayatını sürdürenlere değil, bireysel anlamda bir konu üzerinde yetkin bilgiye sahip olmak isteyenlere de hitap ediyor. Eğitim hayatını sürdüren ve entelektüel birikiminin arttırmak isteyenlere ek olarak, bu alanlarda çalışma yapan kişilere de ışık oluyor. Her bireye hitap eden sayısız akademik kitap aynı çatı altında bir araya geliyor.

Eğitim Hayatına Yönelik Akademik Kitaplar

Akademik kitaplar, her bireye her alanda yardımcı olmasıyla öne çıksa da, daha çok eğitim hayatını sürdüren bireyler tarafından tercih ediliyor. Birçok önde gelen akademisyenin elinden çıkan kaliteli kitapları aynı yerde bulmak artık çok kolay! Aynı zamanda sayısız yayın evi tarafından piyasaya sürülen kitaplar da rahatlıkla bulunabiliyor.

Üniversite derslerine yönelik asıl kaynaklara ek olarak, bu dersleri ilgilendiren yardımcı yayınlar da yerini alıyor. Edebiyat, iktisat, felsefe, bilgisayar, mühendislik, turizm, muhasebe, psikoloji, eğitim, tıp gibi çok sayıda alana yönelik kitaplar bulunuyor.

Akademik Kitaplara Ulaşmanın En Kolay Yolu

İster kariyer hayatı, ister entelektüel birikime yönelik olsun her insanın hayatında ihtiyaç duyabileceği akademik kitaplar aynı çatı altında BKM Kitap'ta. Uygun fiyat seçenekleri, güvenli ödeme yöntemleri, cazip taksit imkanları ve hızlı gönderim ile herkese ulaşması kolaylaşıyor.

Akademik kitaplarınızı online sipariş edebileceğiniz gibi, mobil ve telefon yöntemiyle de temin edebilirsiniz. 10.000' in üzerinde akademik kitabın bulunduğu bu kategoride istediğinizi kolaylıkla bulacaksınız. İhtiyacınız olan bilgi, bir tıkla edinebileceğiniz kitapta sizi bekliyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.