Matematik Kitapları

Matematik Kitapları

Filtreler

Sıralama seçin
1 2

Genel Matematik 2 Pegem Akademi Yayıncılık
Abdullah Kaplan,Hakan Şimşek,Müge Karadağ,Gülay Ko

30,00 TL
15,00 TL

İstatistik Gündoğan Yayınları
J. L. Bruning,B. L. Kintz

23,00 TL
19,55 TL

Olasılığa Giriş; Kavram Tanım Uygulama Seçkin Yayıncılık
Vedat Sağlam,Murat Sağır,Erdinç Yücesoy

36,90 TL
33,21 TL

Kalkülüs Cilt 2 Atlas Akademi Yayınları
Mehmet Sezer,Nurcan Baykuş Savaşaneril

40,00 TL
13,00 TL
10,92 TL

Thomas Kalkülüs Metrik Baskı Cilt: 1 Pearson Yayıncılık
George B. Thomas,Joel R. Hass,Maurice D. Weir

69,60 TL
35,00 TL
29,75 TL

Geometri Türk Dil Kurumu
Mustafa Kemal Atatürk

6,48 TL

2019 10. Sınıf Matematik Konu Kitabı Yazıt Yayınları
İlker Nafile,Bahadır Söylemez,Bülent Kaya

54,00 TL
43,20 TL
42,50 TL
28,05 TL
27,90 TL
25,11 TL
39,90 TL
35,91 TL
18,00 TL
11,88 TL

Matematik Modülleri İntegral Esen Yayınları
Nevzat Asma,Halit Bıyık,Resul Akbaş

18,00 TL
11,88 TL
Toplam 155 ürün görüntüleniyor.
1 2

Doğru ve kapsamlı matematik kitapları ile istediğiniz alanda ilerlemek pek tabi ki mümkündür. Hangi branş için matematik kitabı arıyorsanız mutlaka bu alanda gerekli eğitimi almış, yayınevi ve yazarların matematik kitaplarını tercih etmelisiniz. Herkes için matematik gibi genel matematik kitapları seçebileceğiniz gibi, sınıflara ve okullara göre ayrılmış matematik kitaplarını da seçebilirsiniz. LYS soru bankası, YGS soru bankası, bilimsel popüler matematik kitapları alanında seçim yapabilirsiniz.

Çözümlü Matematik Kitapları

Matematik birçok kişi için sıkıcı ve zor gelebilir. Açıklayıcı ve tanımlayıcı matematik kitapları sayesinde matematiği sevebilirsiniz. Konu anlatımlı ve çözümlü matematik kitapları ile matematikten korkmanıza gerek kalmaz. Nasıl çözüldüğünü görecek, bir dahaki sefere daha kolay çözeceksiniz. Bunun için yapmanız gereken, hangi alanda ve sınıf derecesinde matematik kitabı istiyorsanız bu alanda seçim yapmak.

Ülkemizde birçok yayınevi matematiğin önemini kavramış bulunmaktadır. Bu yüzden öğrencilerin doğru çözümlerde bulunabilmesi için pek çok kaynak kitap çıkarmaktadır. Matematik kitapları zekânın antrenman yapmasını sağlayacak ve öğrencinin çözüm odaklı çalışmasına sebep olacaktır.

Matematik Kitabı Önerileri

Antrenmanlarla matematik yaparak matematik hakkındaki tüm ön yargılarınızdan kurtulacaksınız. Matematik kitapları kategorisinde kitap yazan pek çok kaynağın size destekte bulunduğunu, çözmeye başladığınız problemleri görünce fark edeceksiniz. Akıllı matematik atölyem, akıllı matematik soru bankası, matematik soru bilgi bankası gibi pek çok matematik alanında yazılmış kitap bulmak mümkün.

 Soru bankalarını çözmeye başladıkça daha çok soru çözmek isteyeceksiniz. Unutmamak gerekir ki çözülen her soru sizi hedefe bir adım daha yaklaştırır. Düzey ve seviye belirlemede matematik son derece önemli bir yer teşkil eder. Bu yüzden ne kadar çok soru çözerseniz geleceğiniz o kadar aydın olur.

x
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.