Mağazalarımız

Mağazalarımız

İstanbul Yolu Şubesi

Bizimki kitaba olan bir tutkulu yolculuk, bizimki 37 yıl önce başlayan okuma ve okurlara en güzel kitapları ulaştırma heyecanı, bizimki her ulaştırdığımız kitapta bir aydınlanma yolculuğuna sebep olma mutluluğu! Kitaplar bize 37 yıldır mutluluk verdi, biz de mutluluğumuzu daha çok kitapseverle paylaşmak için yeni kitabevleri açtık, bir çok semte dev kitabevlerimizle ışıklar yaktık. Sonra da web sitemizle tüm Türkiye'den kitapseverlere merhaba dedik ve milyonlarca kitapsevere ulaştık. Şimdi de çok özendiğimiz, her bir detayı için ekipçe günlerce çalıştığımız, kitapseverleri çok özel bir ortamda misafir etmek için aylardır uğraş verdiğimiz Metro AVM içerisindeki Bursa- İstanbul Yolu Şubemizin kapılarını sizlere açma zamanı, buyurun, tüm kitapseverleri bekliyoruz. İstanbul Yolu Şubemiz, İstanbul Yolu Üzerindeki Metro Avm içerisinde yer almaktadır.

FSM Şubesi

4500 m2 alana sahip BKM Kitap FSM Şubesi, Bursa’nın en işlek caddesi üzerine kurulmuş olup şehrin birçok alanından insanın buluşma noktası olmuştur. Türkiye’nin en büyük kitabevi olma özelliğini de elinde bulunduran FSM Şubemiz, cafe bölümüyle de eşsiz lezzetleri, benzersiz bir atmosferde birleştiriyor.

Heykel Şubesi

3500 m2 alana sahip BKM Kitap Heykel Şubesi, Sönmez İş Merkezinde Bursa’lı kitapseverlere hizmet vermeye devam ediyor. BKM Kitap markasının ilk mağazası ve Bursa’nın en büyük kitabevi olarak da ayrı bir öneme sahiptir.

Özlüce Şubesi

Avrupa’nın en büyük kitabevi ünvanını elinde bulunduran BKM Kitap Özlüce Şubesi, 5000 m2 alanda 500 bin çeşit, 5 milyon kitapla Bursa’lılara üstün hizmet sunuyor. Kafe bölümüyle Türk ve Dünya mutfaklarından özel lezzetleri misafirleriyle buluşturuyor.

Etkinlikler


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.