seyahat-ve-turizm-kitaplari.jpg (76 KB)

Gezi ve Rehber Kitapları

Sıralama seçin
Toplam 1861 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


1 2 3 ... 5 ... 10 ... 20
Toplam 1861 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 20

İstanbul Gezi Ve Rehber Kitapları

Günümüz dünyasında rutin hale gelen hayat şartlarının dışına çıkabilmenin bir yoludur gezilere çıkmak Ancak geziye çıkacak olan kişilerin akıllarına yüzlerce soru takılabilir. Gezi ve rehber kitapları işte bu sorulara cevap bulmaya yarayan eserlerdir. Örneğin bulunduğunuz şehirden farklı bir yere seyahat yapmayı düşünüyorsunuz. Ama gideceğiniz yer ile ilgili bilginiz yok.

Nerede konaklayacaksınız, yeme içme gibi ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacaksınız, gideceğiniz yerin görülmesi gereken mekânları nerelerdir, seyahat edeceğiniz yere gitmek için en uygun zaman ne zamandır vs gibi birçok soruya gezi ve rehber kitapları okuyarak cevap bulabilirsiniz. Bu kategoride yer alan kitaplar ihtiyacınızı gidermeye yöneliktir.

Gezi Kitapları Ve Yazarları

Eskiden beri söylenen “çok okuyan mı bilir yoksa çok gezen mi” sözünü mutlaka duymuşsunuzdur. Bu noktada diyebiliriz ki hakkında kitaplar, rehberler okuduğunuz yerleri gezerseniz oraları daha iyi bileceğinizdir. Çünkü gezi ve rehber kitapları okuduğunuzda neye bakmanız gerektiği konusunda daha fazla fikir sahibi olursunuz.

Gezi ve rehber kitapları örneğin bir tabloya baktığınızı düşünün, önceden fikir sahibi olduğunuz için daha farklı bir görüşe sahip olursunuz. Bu noktada gezmenin ve yeni yerler keşfetmenin heyecanı kaybolabilir gibi bir düşünceye kapılabilirsiniz ama şunu unutmayın “çoğu kişi aynı tabloya bakabilir ama farklı bakış açısı olanlar onda diğerlerinin göremediğini görür”.

Gezi Kitapları gezilerinize rehberlik edecek olan, sizlere farklı bir bakış açısı kazandırabilecek kitaplardan oluşmaktadır. Gezi için doğru bir planlama yapmak da en az geziye çıkmak kadar önemlidir. Gezi ve rehber kitapları bu konuda da sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle geziniz günübirlik mi olacak yoksa daha uzun süreli mi olacak kararını belirlemeniz ve gezi için planlamanızı yapmanız seyahatinizde karışıklık olmamasını sağlamanız açısından ihmal etmemeniz gereklidir.

 

 

 

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.