sadsad x
asdasd
NEDEN BKMKİTAP

BKM, kitabevi sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, kendine özgü müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla yayıncı ile okuyucu arasında köprü olmayı sürdüren ve bundan mutluluk duyan bir kitabevi markasıdır. BKM halihazırda 5.000 metrekarelik mağazasıyla 400.000 den fazla çeşit, 1.000.000 dan fazla kitap stoğuyla Avrupa'nın ve Türkiye’nin en büyük fiziksel kitap mağazası olma ayrıcalığını sürdürmekte ve kitapseverlerin hoşça vakit geçirmelerini sağlayacak kafeterya ve restoran alanlarıyla müşteri memnuniyetini temel alan hizmetlerini sürdürmektedir.


BKM, ülkemizde çeyrek asır önce başlayan yolculuğu sonrası “web üzerinden en iyi kitap satışı deneyimi sunmak” adına internet üzerinden satışlara başlamış ve “Türkiye’nin lider kitabevi olma” vizyonunu gerçekleştirmeye dönük önemli bir adım daha atmıştır. İnternet mağazası ile amacımız “vakit nakittir” deyişinden hareketle müşterilerimizin fiziksel alışveriş için mağazamıza erişim konusundaki zaman kaybını önlemek, %100 güvenilir bir alışveriş ortamı yaratmak ve siz müşterilerimizi en uygun fiyatlarla buluşturmaktır. Sanal mağazamızda zengin koleksiyonumuzdan istediğiniz her kategoride kitabı bulabilir, ayrıca yeni çıkan tüm kitaplara en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.


Okumanın mutluluk kaynağı olduğuna inanıyor ve çeyrek asırdır bu inancımızı sürdürerek müşterilerimize en uygun fiyatla en kaliteli yayınları sağlamanın gururunu yaşıyoruz.Sorunlarınızla ilgili destek almak için sitemiz üzerinden 7/24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz.


DEĞERLERİMİZ

Kitabı Sevmek

İnsanı Sevmek

Öğrenmeyi Öğrenmek

Bilimsellik

Dürüstlük

Güven

Ekip çalışması
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.