sadsad x
asdasd

ROMAN16.jpg (133 KB)

Roman

Sıralama seçin
Toplam 30962 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 30962 ürün görüntüleniyor.

Roman: Okuyacağınız Her Romanda Sizde Varsınız, Bir Romana Başlayın ve Kendinizi Bulun!

Neden roman okumalıyım? Binbir işle uğraşırken, yaşamımda bunca zorluk varken ya da yaşamak bu kadar güzelken roman okumaya neden zaman ayırmalıyım? Roman kitaplarını okumak için bir neden bulmalıyım diyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okumaya sabretmelisiniz. Roman en başta yaşamın zorluklarına bir ara vermemizi sağlar. Bizim için bir nefes ağacıdır. Yeni dünyaları keşfetmemizi, hayal dünyamızı zenginleştirmemizi, uçsuz bucaksız bir dünyada istediğimiz seyahati yapmamızı sağlar. En iyi romanları okurken bazen kendimizi öyle bir kaptırırız ki; olaylar, kahramanlar ve mekânlar arasında yer almışızdır bile. Kendimizi roman kahramanıyla özdeşleştirebiliriz, onun için en iyisinin olmasını isteriz. Ona yardım etmek isteriz, çünkü bir anlamda o bizizdir ve en iyi yaşamı hak ediyordur. Kendinizi roman kahramanlarıyla özdeşleştiremiyorsanız, roman okumak sizin için daha zevkli olabilir aslında. Çünkü her roman kahramanının başına iyi şeyler gelmiyor. Bu anlamda romanlar sizin için daha eğlenceli hale gelecektir. En sevdiğiniz filmleri izler gibi olaylar gözlerinizin önünde yaşanacak ve en güzel romanları okurken doya doya zevk alacaksınız.

Peki hangi roman türü benim için en uygun, benim için en en iyi roman çeşidine nasıl karar verebilirim? Aşk romanları, macera romanları, fantastik romanlar, bilim kurgu romanları, klasik romanlar, polisiye romanlar, gerilim korku romanları … Onca roman türü varken benim için en uygun romanı nasıl bulabilirim? En iyi romanı almak istiyorum ve bunu ilk seferde yapmak istiyorum diyorsanız bunu birlikte yapabiliriz. Roman türleri nedir diye başlayalım ve birlikte bakalım.

Macera romanı, okurken heyecanı dorukta yaşadığımız, olağanüstü olaylar karşısında büyülendiğimiz serüven romanlarıdır. Çocuk romanları olarak bilinse de yetişkinlerde macera romanlarını severek okur, bir anlamda yetişkin romanıdır aynı zamanda. Gerçek yaşamdan bir an önce sıyrılıp büyülü bir dünyanın içinde yer alıp muhteşem maceralar serisinin içinde kendinizi bulmak istiyorsanız macera romanları tam size göre.

Polisiye roman, korku merak ve gerilimi her an içinizde hissettiğiniz roman türüdür. Koşuşturmaca ve kovalamaca o kadar hızlıdır ki bu hıza yetişmek için sayfaları sizde aynı hızda çevirirsiniz. Bu anlamda en hızlı ve en kolay okunan roman özelliğini taşır. Polisiye romanlara bir an önce başlayıp zamanı durdurmaya ne dersiniz? Korku, merak, gizem, heyecan; insanoğlunun değişmeyen duygularını polisiye romanlarda en derinden hissedeceksiniz.

Geleceği şimdiden görmek istiyorsanız hemencecik elinize bir bilim kurgu romanı almalısınız. Geçmiş, şimdi ve gelecek zaman arasında yapılan yolculuk en unutamadığınız yolculuk olacak. Dev robotlar, imparatorluklar arası savaşlar, yıldızlar arasında çatışmalar, makineler, hayal gücünüzün sınırlarını aşmak ve geleceğin insanını öğrenmek istiyorsanız bilim kurgu romanlarıyla bunu yapabilirsiniz.

Aşk romanları, siz kendinizi nasıl bir âşık olarak görüyorsunuz? Fedakar, vurdumduymaz, maceraperest, sırılsıklam, sahiplenici, mantıkçı, ölümüne… Aşk romanlarıyla kendinizin nasıl bir âşık olduğunu görebilir ve sevdiğinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Yaşamın en zengin duygusu aşkı, aşk romanlarıyla bir kere daha derinden yaşamaya ne dersiniz?

Klasik romanların sınırlarını çizmek ve tanımlamak olabildiğince zordur. Yaratıcısının ait olduğu milletin ismiyle anılır. Türk klasik romanları, İngiliz klasik romanları, Alman klasik romanları, Fransız klasik romanları ve dünyada kabul görmüş olanları da Dünya klasik romanları isimleriyle anılır. Kendinizi zamanın yıkamadığı çınarlardan biri olarak görüyorsanız klasik romanlar size en yakın türdür. Çünkü klasik romanlarda zamana ve modaya dayanabilmiştir. Sizden öncekilerin okuduğu ve sizden sonrakilerin de okuyacağı büyük bir kültürel mirastır.

bkmkitap.com’da her dönemde yapılan büyük indirim ve kampanyalarla roman kitaplarını en iyi fiyatla alabilirsiniz. En sevdiğiniz romanları bol bol okumak ve en uygun fiyatla romanları satın almak için bkm kitap sizin hep en yakın adresinizdir. Ölmeden önce mutlaka okunması gereken romanları bloğumuzdan okuyabilir ve yaşarken ölümsüzlüğü tadabilirsiniz. Roman kitap fiyatlarını en ucuzdan sıralayarak en uygun fiyatlı kitap sitesi bkmkitap.com’dan roman siparişinizi hızlı ve kolay bir şekilde verebilirsiniz. Roman kitaplarını tek tek almak yerine roman setlerini alarak hem daha fazla kazanıp hem de kitap okuma serüveninizi bölmeden peşi sıra roman ciltlerini devirebilirsiniz. Her gün güncellenen listemizle en yeni romanları, en çok okunan romanları ve severek okuyacağınıza emin olduğumuz roman tavsiye listemizi bkm kitapla takip etmek çok kolay.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.