OYUN.jpg (173 KB)

Oyun Kitapları

Sıralama seçin
Toplam 386 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


1 2 3 4 5
Toplam 386 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Okul Öncesi Oyun Kitapları

Oyunlar, insanları mutlu etmeye, zamanının hoş geçmesini sağlamaya, zekâsını geliştirmeye, hayal gücünün gelişmesini sağlamaya, bedensel gelişmesini sağlamaya yaramaktadır. Bu oyunlar boş zamanları doldurmak için birebirdir. Özelliklede çocuk yaştaki kişiler inin birçok oyun bulunmaktadır. Oyunların sadece bedensel olmadığı unutulmamalıdır. Hatta bu konu üzerinde kitaplar dahi yazılmaktadır. Bu kitaplar çoğu zaman tek kişilik oyunlar üzerine yazılmaktadır. Örneğin zeka oyunları içeriğine sahip oyun kitapları tek kişilik oyunlardandır ve bedensel bir oyun değildir. Oyun kitapları içerikleri genellikle oyundan ziyade bulmacaya benzemektedir.

Oyun Kitaplarının İçeriği

Oyun kitaplarının bazılarının içerikleri ajanda tarzındadır. Örneğin, bir yıl içerisinde yapılacak olanlar bir kitap içerisinde yazılıdır. Ve kişi bunları yaptıkça rahatladığı, özgüveninin, geliştiği, bazı erdemlere ulaşabildiği düşünülmektedir. Bu oyun kitaplarını sadece küçük yaştakiler almamaktadır. İleri yaştaki kişilerde bu eğlenceli oyun kitapları içeriklerine ilgi duyabilmektedir.

Bir diğer oyun kitabının içeriği de boyama kitabı şeklindedir. Bu oyun kitaplarının amacı hem eğlendirmek hem de rahatlatmaktır. Bu kitaplar içerisinde birçok ince detay barındıran boyama sayfaları vardır ve bu sayfalar her detayı barındıran çiçek desenlerinden oluşmaktadır. Bu boyama sayfalarının her yeri istenilen renge boyanabilir. Bir nevi insan içerisindekileri yansıtır bu kitap. Bu kitaba günde bir saat ayırmak hem rahatlatacak hem de hayal gücünü geliştirecektir.

BKM Kitap Neden Tercih Edilmelidir

Bu tür oyun kitapları alınmak isteniliyorsa BKM Kitap üzerinden beğenilen kitap sipariş edilebilir. BKM Kitap müşterileri için birçok seçenekte kitap bulundurmaktadır. Arasından en iyisinin seçilmesi içinde site üzerinde her kitap için birer oylama vardır. Eğer hangi kitabı alsam diye düşünülüyorsa bu oylamalara bakarak tercihini yapabilmektedir. BKM Kitapta sadece oyun kitapları da yer almamaktadır. Daha birçok kategoride kitaplar bulunmaktadır.

Müşteriler için birçok yazarın ve yayın evinin kitaplarının hepsi BKM Kitap sitesinde bulunmaktadır. Bu bulunan kitaplar oldukça uygun fiyatlara elde edebilir. Bu uygun fiyatların yanı sıra sıkça yapılan büyük indirimler sayesinde çok uygun fiyatlara istediğiniz türdeki kitaplara sahip olunabilmektedir. BKM Kitap istenilen oyun kitaplarının hepsini en uygun fiyata sunmaktadır. Kişi zamanını değerlendirmek ve eğlenmek istiyorsa BKM Kitap üzerinden en iyi, en kaliteli, en uygun fiyata sahip kitapları elde edebilir.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.