gezi-rehberi.jpg (222 KB)

Gezi Rehberi Kitapları

Sıralama seçin
Toplam 804 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


1 2 3 4 ... 6 ... 9
Toplam 804 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9

Çok gezen mi çok okuyan mı derler. Ancak şu bir gerçek ki ne kadar gezerseniz gezin bir kitap yolculuğunda alacağınız keyif paha biçilmezdir. Hayallerin ötesinde bir yolculuk sizi bu andan sonsuz hazda uzak diyarlara götürebilir. Gezmeden gezmiş kadar olmak için gezi kitapları okumaya ne dersiniz. Belki daha önce gittiğiniz bir yerin henüz keşfetmediğiniz bir tarafını kitaplardan öğrenebilir ya da zaten artık gitmenin mümkün olmadığı eski dönemleri bir kitap aracılığıyla keşfedebilirsiniz. Peki, gitmeyi planladığınız bir yer hakkında önceden bilgi sahibi olmaya ne dersiniz?

Gezi Rehberi ile Seyahatiniz Başlasın

Gezi rehberi kitapları ile bir yere ait öğrenmeniz gereken her şeyi bir adım atmadan öğrenmeye ne dersiniz? Bu keyifli bir yolculuk olacak. İsterseniz dünyanın kültür başkenti Londra Gezi Rehberi’ni edinebilir ve Londra seyahatinize bir katkı sağlayabilirsiniz. Ya da seyahatnameleri okumak size oturduğunuz yerden keyifli bir yolculuk yaşamanızı sağlayabilir. Gezi kitapları ile artık gitmediğiniz ve görmediğiniz yer kalmayacak.

Yuvarlak Dünyanın Köşeleri Meksika adlı kitabı daha önce duydunuz mu? O halde şimdi Meksika’yı keşfetmeye hazır olun. Belki de bugüne kadar hakkında bilmediğiniz pek çok şeyi bu kitap sayesinde öğrenecek Meksika’ya daha önce gitmemiş olsanız bile her sokağında gezmiş kadar o atmosferi siz de soluyacaksınız.

Gezi kitapları arasından Maria ile Yunanistan adlı kitabı okuyarak Yunanistan ziyaretinizi ilk kez gerçekleştirecek olsanız dahi adım attığınız her sokakta oraya daha önce gitmiş gibi hissedeceksiniz. Bir tur programına ya da bir rehberin size eşlik etmesine ihtiyaç duymayacak kadar bilgiye sahip olmak istemez miydiniz? Bu kitap ile artık Yunanistan yolculuğunuzu daha bilerek yaşayacak ve daha keyifli hale getirebileceksiniz. Maria Ekmekçioğlu’nun sizler için hazırladığı bu kitapta öğrenecek çok fazla şeyiniz olacak.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.