siir.jpg (131 KB)

 Şiir Kitapları

Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görünüm:


Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Şiir Kitap Önerileri

Şiir edebiyatların en güzellerinden birisi olmakla birlikte hislerin, düşüncelerin, duyguların, olayların ve yaşananların içten duygularla ve tüm gerçekliğiyle satırlara aktarılmasıdır. Yıllardır birçok kişi şiir yazarak ve okuyarak şiir kitaplarının yazım, alım- satımlarının artmasına destek olmaktadır. Şiir kitapları birden fazla bazen farklı şaire ait olan şiirlerin bazen de aynı şaire ait olan şiirlerin birleştirilerek kitap haline getirilmesidir. Şiir edebiyat dilinde “hislerin aynası” olarak adlandırılmaktadır. Şiiri yazan kişi şiirinde o an ne hissediyorsa, içinden ne geçiyorsa şiirine de onu yansıtmaktadır. Her bir şiirde şairin en içten duyguları hissedilmelidir.

Şiir Kitapları Hangi Konular Üzerine Yazılabilir

Şiir kitapları, son zamanlarda daha fazla okunmaya başlamıştır. Şiir kitaplarından oluşan bir sürü seri çıkarılmıştır. Bazı belirli şairlerin kitapları özellikle daha fazla okunmaktadır. Şiirleri birbirlerinden ayıran birkaç özellik vardır. Örneğin bazı şiirler şairin veya başkasının hayat hikayesini anlatabilir, bazı şiirler bir duygu üzerinde yazılabilir, bazı duygular aşk üzerine bazıları da aile üzerine bazısı da arkadaşlık üzerine yazılmaktadır. Her bir okuyucu bu şiirler arsından farklısını sevebilir. Kimisi aşk şiirlerini tercih ederken kimisi de biyografi şiirlerini daha fazla tercih edebilmektedir.

Çocuk Şiir Kitapları

 BKM Kitap, internet sitesi üzerinden pek çok güzel şiir kitapları satışa çıkarmaktadır. Bu kitaplar her yaşa hitap etmektedir. BKM Kitapta küçük bir çocuğa şiir sevgisi aşılanması için kitaplar bulunduğu gibi aynı zamanda yetişkin yaşta olup şiirle ilgilenen birisi içinde kitaplar bulunmaktadır. Önerilen şiir kitapları arasından kişi kendine, bütçesine uygun olanı seçerek şiir kitabını alabilir. Seçimlerin kolaylaştırılması adına site üzerinden kitap oylamaları da bulunmaktadır. Oy seviyesine bakarak ta istenilen şiir kitabı tercih edilebilmektedir.

BKM Kitap şiir severler için bir kolaylık sağlayarak sayısız kitap barındırmaktadır bünyesinde. Birçok yazarın, yayın evinin şiir kitapları BKM Kitapta bulunmaktadır. Bu sayede şiir kitabı seçimlerinde daha da kolaylaşmaktadır.

Şiir kitabı okumaya başlanılıyorsa ve başlamak için hangi kitabı okuyacağını bilemiyorsa veya uzun süredir şiirler hakkında kitap okuyorsa ve sırada hangi şiir kitabını okuyacağını bilmiyorsa BKM Kitap sitesi üzerinden kendine en uygun kitabı bularak en uygun fiyata ücretsiz kargo ile bir kitaba sahip olunabilir.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.