bilgisayar-ve-dijital-cag-kitaplari.jpg (76 KB)

Bilgisayar Kitapları

Sıralama seçin
Toplam 1709 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18
Toplam 1709 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18

Bilgisayarla yeni tanışanlar ve bilgisayar bilgisini geliştirmek isteyenlere özel bilgisayar kitapları üretiliyor. Ancak, bilgisayara ilişkin kitaplar sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Bilgisayarda kullanılan programlar, uygulamalar, bilgisayar üzerinden çalışmalarını yürütenlere özel bilgisayar kitapları da yer veriliyor. Bu kitaplar sayesinde birçok kişi yabancı olduğu konular ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabiliyor.

Çeşitli konularda, çok sayıda yayınevi tarafından piyasaya sürülen bilgisayar kitaplarını aynı yerde bulabilmek artık çok kolay. Bilgisayar kitapları sayesinde bilgisayarı daha iyi tanımak, bilgisayara daha fazla hakim olmak ve bilgisayarda kullanılan programları kullanmayı daha kolay öğrenmek mümkün. Her yaştan ve meslekten insana hitap eden sayısız bilgisayar kitabına rahatça ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar Kitapları Arasında Bulabilecekleriniz

Veri madenciliği, programlama, web teknolojilerinin kullanımı, solidworks, autocad gibi bilgisayar teknolojisini ait çok sayıda bilgisayar kitabına erişebilirsiniz. Ağ ve yazılım güvenliği, algoritma eğitimi, network, sosyal ağ analizi gibi ağ-networking konularına ilişkin kitaplara yer veriliyor. Bilgisayar donanımı-hardware, güvenlik-security, veritabanı-database alt kategorileri ile bilgisayara ilişkin birçok bilgiye ulaşabilmek mümkün hale geliyor.

Mesleği ve ilgisi grafik-tasarım alanlarında olan kişilere özel kitaplar da bu kategoride yerini alıyor. Photoshop, Dreamweaver, Revit, 3ds, İllustrator, HTML5, JavaScript gibi çok sayıda programa ilişkin kitapların yanı sıra, yardımcı kitaplar da bulunuyor. Diğer yandan bilgisayar kitapları; oyunlar, internet ve internet kültürü, işletim sistemleri, Microsoft, dijital medya yönetimi, Apple gibi alt kategorilerin sunumuyla geniş bir yelpazeye yayılıyor.

BKM Kitap Ayrıcalıklarıyla Bilgisayar Kitapları

Bilgisayarla ilgilenen, hayatı bilgisayar olan ya da sadece bilgisayar kullanmayı öğrenmek isteyen kişiler için bilgisayar kitapları kurtarıcı bir nitelik taşıyor. 1000'in üzerinde kitapla istediğinize kolayca ulaşabileceksiniz. Güvenilir ödeme yöntemi, taksit seçenekleri, hızlı gönderim gibi ayrıcalıklarla bilgisayar kitaplarına erişmek çok kolay. Öğrenmek istedikleriniz sadece bir tık uzağınızda sizi bekliyor.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.