sadsad x
asdasd

Dünya Klasikleri Roman

Sıralama seçin
Toplam 87 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 87 ürün görüntüleniyor.

Dünya Klasikleri: ile En İyi Kitapları Tanırsın

Dünya klasikleri zamana dayanan, yüzyıllardır okunmaya devam eden, aradan geçen zamana rağmen eskimeyen dünya kültür miraslarıdır. Dünya klasikleri, edebiyatı tam anlamıyla yansıtan, dil zevki kazandıran bir edebiyattır. Dünya klasikleri kitaplarıyla dünyayı daha iyi anlamak, farklı toplum ve kültürleri tanımak, bireylerin yaşamlarını ve ruh hallerini öğrenmek inanılmaz zenginliktedir. Dünya klasikleri yazarları, yazdıkları eserlerle bize büyük bir armağan bırakmıştırlar. Okurlarda iyi kitapların değerini bilerek yazarlarını dünyada meşhur etmişlerdir. Dünya edebiyatı yazarlarının kitaplarından alıntılar yaparak birbirleriyle paylaşmışlardır. Kitap severler dünya klasikleri kitaplarını yaşamının bir parçası yapmışlardır. Dünya klasikleri kitap severlerin başucu kitaplarıdır. Kendini geliştirmek, ufkunu açmak istiyorsan dünya klasikleri kitaplarına başvurmalısın.

 

Dünya Klasikleri Kitapları ile Zengin Bir Yaşam Sürebilirsin

Dünya klasikleri kitapları yüzyıllardır hem okurların hem de zamanın sınavından geçmeyi başarmışlardır. Birçok dünya klasiği kitabı tüm zamanların en çok satan kitapları listesindeki yerini korumaya devam ediyor. Dünya klasikleri yazarları ve kitapları okurların en çok okuduğu, isimlerini en çok bildiği edebiyattır. Dünya edebiyatı klasikleri birden fazla kez okunan ve okundukça farklı anlamların fark edildiği mucize bir edebiyattır. Okurlar bir kitabı birden fazla kez okumanın zevkini dünya klasikleriyle yaşarlar. Aynı dünya klasiği kitaplarının farklı yaş dönemlerinde okunması okura apayrı bir deneyim kazandırır. Çocukken, gençlikte, yetişkinlikte ve yaşlılıkta okuduğu aynı dünya klasiği kitabı ona her zaman farklı şeyler söylemeyi başarıyor. Okurlar dünya klasiklerinin zenginliğinden bir ömür boyu yararlanabiliyor. Dünya klasikleri kitapları okundukça eskimeyen, ruhu yenileyen ve her okunuşta heyecan duymamızı sağlayan yegane edebiyattır. Dünya edebiyatına yazar kazandırabilen milletler dünyanın saygınlığını da kazanıyor. Türk klasikleri, Alman klasikleri, Rus klasikleri, İngiliz klasikleri, Fransız klasikleri, İran klasikleri, Arap klasikleri, Amerikan klasikleri dünya edebiyatını zenginleşmesini sağlayan edebiyatlardır.

 

Dünya Klasikleri Romanlarıyla Ruhunu Keşfedeceksin

Dünya klasikleri birçok türü içinde barındırır. Şiir, roman, öykü, deneme dünya edebiyatında en çok yazılan türlerdir. Roman ise neredeyse dünya edebiyatını tek başına temsil edebilecek durumdadır. Dünya klasikleri romanları, tüm edebiyatın en çok okunan kitaplarıdır. Dünya klasikleri romanları, kitap kurtlarının mutlaka okuduğu onlarca roman ismini hiç düşünmeden sayabileceği, hafızalara yerleşmiş kalıcı bir edebiyattır.

 

Dünya Klasikleri Yazarları Dünyaya En Büyük Armağandır

Dünyaca edebiyatını temsil eden binlerce yazar vardır. Bazıları ise özgün kişilikleri, özgün üslupları ve kitaplarıyla tek başına bir edebiyat ekolü olmayı başarmışlardır. Olağanüstü yazarların isimleri: Stefan Zweig, Franz Kafka, Victor Hugo, Albert Camus, Jack London, Umberto Eco, Herman Hesse, Nazım Hikmet, Oğuz Atay, Orhan Pamuk, Goethe, Tolstoy, Dostoyevski, Jean Paul Sartre, William Blake, Shakespeare, Charles Dickens dünya klasik yazarlarının en çok okunanlarıdır. Dünya klasik kitaplarının iyi bir yayınevi ve iyi bir çeviriden okunması gerekir. Dünya edebiyatını okuyabileceğiniz yayınevleri: Yapı Kredi yayınları, İş Bankası Kültür yayınları, İletişim yayınları, Sel yayınları, Alfa yayınları, Can yayınları, İthaki yayınları, Kırmızı Kedi yayınevi dünya klasiklerini okuyabileceğiniz en iyi yayınevleridir.

 

Bkm Kitap: Dünya Klasik Kitap Okurlarının En Yakın Dostudur

Okuma tutkunu tüm kitap severler Bkm Kitapla dünya klasikleri kitaplarının en kaliteli baskılarına ve en iyi çevirilerine en kolay yoldan ulaşabilir. Dünya klasikleri romanlarını set halinde alarak en uygun fiyatlı kitap alışverişini tamamlayabilir. Dünya klasikleri yazarlarını en iyi yayınevlerinden alarak okumanın zevkini dorukta yaşayabilirsiniz. Dünya klasikleri kitaplarıyla kendini ve dünyayı tanımak sizi entelektüel olarak geliştirecektir. Dünya klasikleri romanlarıyla okumak ne güzel şeymiş diyeceksiniz. Bkm Kitap tüm dünya klasiklerini sizinle paylaşarak sizin en yakın kitap dostunuzdur.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.