sadsad x
asdasd
24,07 TL
12,04 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
12,03 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Zen ve Mutluluk Sanatı Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 127
ISBN: 9786055740191
Kapak: Ciltsiz
Chris Prentiss
Chris Prentiss
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Zen ve Mutluluk Sanatı Kısa Özet

  Biz Her Bir Sonraki Dakikamızın Yazarlarıyız
  "Bir şeyi zen anlayışı içinde gerçekleştirmek, yaptığınız her neyse belirli bir zihin konsantrasyonu, zihin sükuneti ve yalınlığı içinde yapmak demektir. Bu durum aydınlanma tecrübesini ve bu tecrübe de mutluluğu getirir." Zen ve Mutluluk Sanatı Modern bilim ve tinsellik bize inandıklarımızın, düşündüklerimizin ve hissettiklerimizin vücudumuzun hücre seviyesinde yapılanması fiilen belirlediğini söyler. Zen ve Mutluluk Sanatı`nda nasıl düşünmeniz ve hissetmeniz gerektiğini öğrenerek, düşünce ve hislerinizin hayatınıza sıkıntı ve depresyondan ziyade coşkunluk ve mutluluk getirmesini sağlayacaksınız.

  Günlük hayatın kaçınılmaz değişimleriyle uyum içinde olmayı, stresle sağlıklı bir biçimde başa çıkmayı ve dikkatli bir mutluluğu nasıl beslemeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Daha önemlisi, Zen ve Mutluluk Sanatı`nın nazik bilgeliği, olağanüstü tecrübeleri hayatınıza nasıl çağıracağınızı ve sizi her durumda ayakta tutacak kişisel felsefenizi nasıl oluşturacağınızı gösterecek.

  Mutluluk sanatı, mutluluk yolu ve mutluluğun içsel oyunu üzerine zaman tanımayan bir eser.

  "Tinselliğini iyileştirmek, günlük hayatın stresiyle başa çıkmak ve fiziksel, duygusal ve ruhsal esenliğini sağlamak isteyen herkesin zorlanmadan okuyabileceği bir kitap. Coşkuyla tavsiye edilir."
  -Midwest Book Review-

Zen ve Mutluluk Sanatı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.