sadsad x
asdasd
Sık Sorulan Sorular
 • Üyelik şifremi unuttum, ne yapabilirim?

  - Durumu müşteri temsilcilerimize yazılı ya da sesli iletişim kanallarından, ‘mail adresiniz ile birlikte’ ileterek şifrenizin düzenlenmesini talep edebilirsiniz.

 • Kargoya verildikten sonra teslimat süreci nasıl oluyor?

  - Sipariş kargoya verildikten sonra bulunduğunuz şehre ve ilçeye göre 1-4 gün içerisinde dağıtım yapılmaktadır. Aksaklık yaşamanız durumunda kargo takip numaranız ile durumu mail olarak firmamıza iletebilirsiniz. Teslimat sürecini kargo takip kodunuz ile kontrol ederek adreste bulunmanız yeterli olacaktır. Köy dağıtım ya da mobil alanlar için süreç değişiklik gösterebilmektedir.

 • BKM Kitap Mağazalarına nasıl ulaşabilirim?

  - Mağazalarımıza 444 8 256 numaralı hattı arayarak ulaşabilir, gerekli tuşlamayı tamamlayarak ilgili şubeye bağlanabilirsiniz.

 • Site üzerinden sipariş verdikten sonra mağazadan teslim alabilir ya da değişim gibi işlemlerimi yapabilir miyim?

  - E-Ticaret sistemimiz mağaza işleyişine göre farklılıklar göstermekte ve ayrı bir denetim merkezine bağlı yürütülmektedir bu sebeple mağazalarımızdan yardımcı olunamamaktadır. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeniz ya da kargoyu teslim aldıysanız whatsapp birimimize mesaj yazmanız yeterli olacaktır.

 • Banka, havale, iade ödeme, dekont, İban, finans gibi konularla ilgili nasıl iletişim kurabilirim?

  - İlgili konularda iade@bkmkitap.com adresimize detaylı olarak durumu açıklayan bir mail ileterek destek alabilirsiniz.

 • Yazılı olarak iletişim kurabileceğim kanallar nelerdir?

  Üyelik paneline giriş yapılarak mesajlarım panelinden mesaj gönderilerek ulaşım sağlanabilir veya

  info@bkmkitap.com - iletisim@bkmkitap.com ilgili mail adresinden  WhatsApp: 0530 898 26 16 numaradan ulaşabilirsiniz.

 • Whatsapp hattından yanıt alamadım ne yapmalıyım?

  - Whatsapp hattımızdan 24-48 saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır. Size daha hızlı dönüş yapılabilmesi için lütfen mesajınızı bir defada yazıp bizden dönüş bekleyiniz, tarafımızdan yanıtlanmadan arka arkaya yazdığınız iletilerde mesaj sıranız değişmekte ve bu durum geç görülmesine sebebiyet vermektedir.

 • Kapıda Ödeme seçeneği için ek ücret var mı?

  - İlgili ödeme seçeneğini işaretlediğinizde gerekli bilgiler ekranınızda görüntülenebilecektir. Kapıda ödeme bedeli sipariş ve kargo tutarı haricinde 5 TL’dir.

 • Havaleyi seçtim hala siparişim onaylanmadı, sebebi nedir?

  - Havale seçeneğini işaretlediğinizde karşınıza çıkan metin taslağındaki süreci uygulamış olmanız gerekmektedir. Ödemelerin tarafımıza yansıması ve kontrol edilmesi için birkaç saat gerekebileceğini bilmenizi isteriz. Ödemeyi yaparken sipariş numaranızı‘açıklama’ alanına yazmamış olmanız yada iban ve firma ismimizi uygun şekilde yazmamış olmanız durumda siparişödemeniz aktif hale gelmemektedir. Bu gibi durumlarda iade@bkmkitap.com adresimize dekont ve durumu açıklayan bir mail ileterek destek alabilirsiniz.

 • Kredi kartı yada banka hesap kartı ile siparişimi oluştururken hata alıyorum, ne yapmalıyım?

  Konuya istinaden firmamız ile sesli yada yazılı iletişim kanallarından durumu görüşebilirsiniz fakat bazı durumlarda detaylı kayıt görüntülenemeyeceği için öncelikle bankanız ile görüşme sağlamanızı rica ederiz. Ek olarak bankanızdan sms ile gelen 3D güvenlik kodunu doğru tuşladığınızdan emin olmanızı rica ederiz.

 • Hediye çekimi nasıl görebilir ve kullanabilirim?

  - Konuya istinaden hazırlanmış olan kısa videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

 • Nasıl puan kazanabilirim?

  Kredi kartı alışverişlerinin %1 i ve ürünlere yapılan yorumlar 25 puan olarak aktarılmaktadır.

 • Hediye paketi ya da not talebimi nasıl uygulayabilirim?

  - Sitemiz üzerinde hediye paketi ya da benzeri uygulamalar için geliştirmeler yapılmaktadır.

 • Site üzerinden nasıl iptal yapabilirim?

  - Sipariş ya da ürün bazında site üzerinden tarafınızca iptal yapılamamaktadır. İptal talebinizi yazılı veya sesli iletişim kanallarından sipariş numaranızı da belirterek tarafımıza açık şekilde bayan etmeniz yeterli olacaktır. Ürün adedi bazında da düşüm talebinde bulunabilirsiniz.

 • Site üzerinde aradığım ürünü nasıl bulabilirim?

  Sol üst köşedeki ‘menü’ kutusundan ilgili alana geçerek inceleyebilir ya da site arama çubuğuna ürün adı, İSBN kodu gibi bilgileri yazarak ilgili ürüne ulaşabilirsiniz. Ürün çıkmıyorsa sitemizde satışı olmayabilir.

 • Mail ve SMS almak istemiyorum, ne yapabilirim?

  - Talebinizi müşteri temsilcilerimize yazılı ve sesli iletişim kanallarından ileterek üye kaydınızın silinmesini talep edebilirsiniz.

 • Sipariş numaramı nasıl görebilirim?

  - Sipariş numaranız TS……. İle başlar ve sipariş oluştuğunda ekranda görülür; buna ek olarak tarafınıza mail olarak iletilmektedir. Üyeliğiniz üzerinden ‘siparişlerim’ bölümüne geçerek de görüntüleyebilirsiniz.

 • Sipariş detayımı nasıl görebilirim?

  - Üyeliğinize giriş yaptıktan sonra ‘siparişlerim’ seçeneğini tıklayarak görüntülediğiniz sipariş numaranızın üzerini tıkladığınızda ise sipariş detayınızı görüntüleyebilmektesiniz.

 • Kargo ile ilgili şikayetimi nasıl iletebilirim?

  - Kargo takip numaranızı ve durumu açık olarak firmamıza mail yolu ile iletebilirsiniz. Konuya istinaden tarafınıza gerekli açıklama yapılarak uygun çözüm sağlanacaktır.

 • Kargo takip numaramı ve kargo durumumu nasıl görebilirim?

  - Kargo takip numaranız; siparişiniz kargoya verildiğinde ilgili kargo şirketi tarafından SMS olarak iletilmektedir. Aynı zamanda firmamız tarafınıza mail yolu ile bilgilendirme yapmaktadır. Kargo şirketinin gönderi takip sayfasında yada siparişlerim bölümünde kargo takip numaranızı ve kargo detayınızı görüntüleyebilirsiniz.

 • Genel olarak BKM Kitap hakkında şikayetimi nasıl iletebilirim?

  - Konuya istinaden info@bkmkitap.com adresimize durumu ve iletişim numaranızı açık olarak iletmeniz halinde gereken araştırma ve işlemler ivedilikle yapılarak tarafınıza mail ya da sesli iletişim üzerinden dönüş sağlanmaktadır.

 • Siparişlerin gönderim seyri nasıl oluyor?

  - Sipariş kaydınız sistemimize ulaştığında ürünleriniz için işlem süreci de başlamış olacaktır. Talep etmiş olduğunuz ürünler stoklarımızda mevcut ise üç iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Mevcut değil ise uygun tedarikçi firmalardan ya da yayın evlerinden tedarik edilerek gönderim yapılmaktadır.Tedarik yöntemini kullanıyor oluşumuz gibi sebeplerle site üzerinde stok bilgisi yer almamaktadır.Talep etmiş olduğunuz ürünün, varsa ön satış bilgisini ürün içeriğinden görüntüleyebilirsiniz.Mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde gönderim sağlanacaktır.

 • Siparişim ne zaman kargoya verilir?

  - Siparişiniz tüm ürünleriniz ürün sayılarınız tamamlandı ise (bunu sipariş durumunuzdan görüntüleyebilirsiniz) ya da gerekmesi halinde iptal vb. işlemler tamamlandıktan sonra yaklaşık olarak 24 saat içerisinde kargoya verilmektedir. Siparişinizin hazır statüsünde olmasına rağmen 24 saat içerisinde kargoya verilmemesi durumunda bilgi alabilmek için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

 • Sitenizde neden stok bilgisi yer almıyor?

  - Ürünler için satışa uygunluğu bulunan birçok kanal ile sitemiz arasında doğrudan bir entegrasyon olduğu ve sizlere sunduğumuz ürün yelpazesinin zenginliği ve ek olarak mağazalarımızda aktif satışın her an devam ediyor olması gibi sebeplerle sitemiz üzerinde herhangi bir stok bilgisi yer almamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.