sadsad x
asdasd

Yeni Çağın Bilge Kuaförü Nasıl Olmalı?

Siyah Beyaz Yayınları

Gülsemin Demir

18,52 TL
12,04 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
6,48 TL
Yeni Çağın Bilge Kuaförü Nasıl Olmalı? Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786059544061
Kapak: Ciltsiz
Gülsemin Demir
Gülsemin Demir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yeni Çağın Bilge Kuaförü Nasıl Olmalı? Kısa Özet

  Kalbin ve akılın birleştirildiği sanat içeren çok nadir mesleklerden biri kuaförlük...

  İnsanların duygularına dokunan çok özel ve değerli bir meslek.Bu değerli mesleği bilmek, hoşgörü, sabır ve sevgiyi bilmek demektir. İnsan unsurunun çok önemli olduğu bu harika meslek insanlığa dair çok şey barındırıyor. Birçok gencin geleceğini yapılandırıyor. İnsanların en güzel günlerine ve en zor günlerine çare oluyor. Bu önemli anları şekillendiriyor. Kuaförler bu sebeple çok saygıdeğer ve değerli insanlardır. 

  Kuaförlük sektörünün görüntüsünü yeni nesil bilge kuaförler değiştirecek. 

  Güzellik sektöründe önemli bir paya sahip olan kuaförlük mesleği çalışanlar, müşteriler ve bu sektörde ki diğer her birey için çok önemli bir değere sahip. Bu mesleğin, aklı ve sanatı birleştiren çok özel bir yapısı var. Mesleğin bu önemli özelliği, yeni nesil bilge kuaförlerin katkısıyla gelecekte hak ettiği değeri bulacaktır. 

  "Bu iş çok çok çok sevilerek yapılabilecek bir meslek. Böyle bir kitap ve böyle bir çalışma yaptığınız için size çok teşekkür ederim." 

  - Metin Bahçecik

  "Kuaförlük mesleğinin gerçek değerini ortaya koyan bu güzel çalışma sektörün geleceğine önemli katkılar sağlayacaktır. İnsana dair önemli bilgiler içeren bu kitap mutlaka okunmalı. Tebrikler." 

  - Müslime Duğraç

  "Bu kitap sektör için çok önemli konuları içeriyor. Bence en önemli kısmı eğitim modeli ile birlikte düşünülmüş bir proje olması." 

  - Ali Keleş

  "Bu kitap sektörün farkındalığını arttıracak önemli bir çalışma. Sektörün durumunu analiz eden bu çalışma gerçeklerle yüzleşmemizi sağladığı gibi, okuma alışkanlığının gerekliliğine de vurgu yapıyor."

  - Hakan Köse

  "Kişisel gelişimin kuaförlük mesleğine katkısı ve gerekliliğini ortaya koyan bu kitap işletmeciliğin de yeni çağda ön planda olması gerektiğini vurguluyor."

  - Necdet Yazıcı

Yeni Çağın Bilge Kuaförü Nasıl Olmalı? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.