Vücudumuzun Mucize Noktaları

Ray Yayıncılık

Ravza Yavushuwa Veli

160,00 TL
113,60 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
46,40 TL
Vücudumuzun Mucize Noktaları Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786059030243
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 39 adet satılmıştır.
Ravza Yavushuwa Veli
Ravza Yavushuwa Veli
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Vücudumuzun Mucize Noktaları Kısa Özet

  Sağlıklı yaşamak artık hepimiz için çok zorlaştı. Doğadan uzaklaşmanın kendisi doğamız oldu. Ormanlar ve şehirdeki yeşillik alanlar git gide yok oluyor. Çıplak ayakla basabileceğimiz bir parça yer bile artık zor bulunuyor. Buna birde küresel ısınma, radyasyon ve kuraklık ekleniyor. Günden güne Dünyanın ve tabiatın dengesi bozuluyor ve insanlar her gün biraz daha fazla stresli ve sağlıksız yaşamaya başlıyor...

  Kızgınlık, öfke, nefret, kin nerdeyse toplumun parçası haline gelmekte. Günlük yaşamımızda yorgunluk, dikkat bozukluğu, unutkanlık, uyku ve iletişim sorunları, öz güvensizliğin neden olduğu ruhsal çöküntüler. ve de bundan başka sayıp bitiremeyeceğimiz kadar çok ruhsal bulgular görebiliyoruz. Kısacası, bütün dünyada sağlık alarmı veriyor.

  Dr. Ravza Yawushuwa Veli, insanların kendi sağlıklarını koruması için, aile ve toplum sağlığına katkıda bulunabilmek için, bilinçli bir şekilde bedenimizdeki şifa verici Akupunktur noktalarını, Enerji kanallarımızı, Biolojik saatımızı, Organlarımızı öğrenirsek, sağlığımııza sağlık, hastalığımıza şifa verebileceğimizi söylüyor. Elnizdeki kitap, bu düşüncelerden yola çıkarak yazıldı. hastatılık öncesi durumun (Gri Durum) düzeltilmesi, hastalıktan korunma ve tedaviye destekleme yollarını da anlattığı bu kitapta, herkes kendi mucizesini keşfedecek.

  Ravza Yavushuwa Veli kitabı`nın ilk basımından sonra, koçluk, NLP, EFT, Kuantum bilimlerini de eğitim alarak kendini daha çok geliştirdi. Uluslararası seminerlerinde ve uygulamalarında kişisel gelişimde eklenen bilgileriyle okurlarının karşısında.

 • 2. Hamur

Vücudumuzun Mucize Noktaları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.