Temel Programlama Seti 7 Kitap 3 Dergi

Abaküs Kitap

Kolektif

335,50 TL
238,21 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
97,29 TL
Temel Programlama Seti 7 Kitap 3 Dergi Hakkında Bilgiler
Türü: Programlama Kitapları
Sayfa Sayısı: 2980
ISBN: 9786059129992
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2018
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Temel Programlama Seti 7 Kitap 3 Dergi Kısa Özet

  Bu sette bulunan kitaplarla birlikte öncelikle algoritma mantığını kavrayabilecek ve ardından birçok programlama diliyle programlamanın temelinden başlayarak istediğiniz alanda kendinizi geliştirebileceksiniz.

  Programlar, bizlerin hayatını kolaylaştıran, yapmak istediğimiz şeyleri makinelere iletmemizi sağlayan aracılardır. Programlama dilleri ise bu işleri yapacak programları yazmak ve makineyle nasıl iletişim kuracağını, neler yaptıracağını, nasıl yaptıracağını, neden yaptıracağını anlattığımız araçlardır. İşte burada sorduğumuz nasıl, neden, ne zaman gibi soruların cevapları ise bizim programımızın algoritmasını oluşturur. Algoritma en basit tabiri ile bir problemi çözmek için izlenecek yoldur. Eğer problemin nasıl çözüleceği planlanırsa sıra programlama dilleri ile program yazmaya gelir.

  Algoritma kurma becerisiyle birlikte tüm programlama dillerinde program yazabilirsiniz. Evet, hepsiyle... Çünkü sorunun nasıl çözüleceğini bilen birisi bunu hangi yoldan yaparsa yapsın o sorunu çözer. Bir programlama dilini öğrenmeye başladıktan sonra bilgilerinizi kolayca diğer dillerde kullanabileceksiniz.

  Tüm dünyada uzun yıllar hükmünü sürmüş C ve C++ ile başlayarak ilk uygulamalarınızı geliştirebilir ve programcılığa başlayabilirsiniz. Son yılların yükselen yıldızı nesne tabanlı programlama dillerinden C# ve Java ile mobil platformlara hükmedebilir ve görsel olarak son derece zengin web içerikleri üretebilirsiniz. Yine bu set ile bilgisayar ağlarına giriş yaparak ağ ve sistem uzmanlığına uzanan bir yolcuğunu başlatabilirsiniz. Seçim sizden, başlangıç seti bizden!

 • 1. Hamur

Temel Programlama Seti 7 Kitap 3 Dergi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.