250,00 TL
177,50 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
72,50 TL
Plasebo Sensin Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9786059030144
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Joe Dispenza
Joe Dispenza
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Plasebo Sensin Kısa Özet

  "Plasebo Sensin sağlığınız ve yaşamınız için bedeninizde mucizeleri  nasıl gerçekleştirebilceğinize ilişkin bir kullanma kılavuzu. En hafif deyimle muhteşem. O, belki de sizin tek reçeteniz."

  - Dr. Christiane Northrup, Womens Bodies, Women`s Wisdom ve  The Wisdom of Menopause kitaplarıyla New York Times`ın en çok satan yazarı.

  "Zihniniz yaptığınız herşeyin başarısı ya da başarısızlığı açısından inanılmaz  derecede önemlidir... Plasebo Sensin elinizdeki en önemli kaynağınızı güçlü bir şekilde keşfetmenizi sağlıyor ve genel olarak tüm alanlardaki başarınız için size bir çok edimsel araçlar kazandırıyor. Ayrıca Dr. Dispenza`nın karmaşık fikirleri hepimizin faydalanabileceği bir şekilde... Sunuş tarzına hayranım."

  - Dr. Daniel G. Amen, Change Your Brain, Change Your Life ve  Magnificent Mind at any Age kitaplarıyla New York Times`ın en çok satan yazarı.

  "Plasebo Sensin`de paylaşılanların ne kadar gerçek olduğunu, yaşamsal tehdit içeren  hastalıklara sahip kişilerle olan deneyimlerimden biliyorum. Bedensel deneyimler zihnin  inandığı şeylerden ibarettir... Hepimiz kendi özümüzle uyarabileceğimiz şifayı yaratma potansiyeline sahibiz. Burada bütün mesele bu potansiyeli nasıl harekete geçireceğimizi öğrenmemizdir. Okuyup öğrenin."

  -  Dr. Bernie Siegel, A Book of Miracles ve The Art of Healing kitaplarının yazarı.

 • 2. Hamur

Plasebo Sensin Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.