Olumlu Düşünce El Kitabı

Ulak Yayıncılık

Selmin Erk

31,00 TL
22,01 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
8,99 TL
Olumlu Düşünce El Kitabı Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 126
ISBN: 9786059093095
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
satis-icon
Satış Rakamları 6 adet satılmıştır.
Selmin Erk
Selmin Erk
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Olumlu Düşünce El Kitabı Kısa Özet

    Yaşamın ve dünyamızın mükemmel ve adil olmadığını hepimiz biliyoruz. Her zaman çıkışlar ve inişler, önceden göremediğimiz engeller hep olacaktır. Hoşunuza gitse de gitmese de gerçek budur. Bu engeller yüzünden kendimizi mutsuz hissetsek de bu böyle... Yaşamızda beliren ve önceden kestiremediğimiz olaylar için hiçbirşey yapmayız ama en azından bunlarla başa çıkabilmek için bir şeyler yapabilme gücüne sahibiz.

    Kendimizi tanıma yolculuğunda, içimizdeki sınırların neler olduğunu bir kez anlarsak, onları aşma şansımız da olur. Yaşamımızda değişiklik yapabilmek için öncelikle düşüncelerimizi fark etmemiz gerekir. Delfi Tapınağı’nın kapısında yazılı olduğu gibi, önce kendinizi tanıyın. Düşünceleriniz fark edin ve değiştirmek istediklerinizi içtenlikle belirleyin.

    Bu kitapta daha iyi bir yaşam için rehberlik, yararlı teknik ve yörüngeler bulacaksınız. Bunları uygulamaya gönüllü olursanız, yaşamınızda istediğiniz sonuçları değiştirebilmenizde yardımcı olacaktır. Zihninizi sakinleştirebilir, bedeninizin şifa bulmasını destekleyebilirsiniz. Arzuladığınız yaşama yönelik yepyeni düşünce tohumları ekebilirsiniz. Yaşamınızı bir günde değiştiremezsiniz, ancak bir günde yaşamınızın seyrini değiştirebilirsiniz.

  • 2. Hamur

Olumlu Düşünce El Kitabı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.