sadsad x
asdasd

KPSS Tarih Soru Bankası

Temsil Kitap
55,00
44,00
%20 indirim
KPSS Tarih Soru Bankası Hakkında Bilgiler
Türü: KPSS GY/GK Tarih Soru Bankaları
Sayfa Sayısı: 294
ISBN: 9786056885822
Boyut: 19 x 0
Kapak: Ciltsiz
Cahide Bolat
Cahide Bolat
Devamı
Kampanya

KPSS Tarih Soru Bankası Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • KPSS Tarih Soru Bankası Kısa Özet

    Başta KPSS olmak üzere ÖSYM’nin yaptığı tüm sınavlar için hazırlanan bu kitap, tarih konularının soru çözerek akılda kalmasını amaçlamaktadır. KPSS’ye hazırlanırken öğrencilerin en çok çalışmaları gereken derslerin başında *Tarih* gelmektedir.

    Çünkü Tarih branşında anlatılan olaylar zamanla unutulmakta, bu da aynı dersin tekrar tekrar çalışmasını gerektirmektedir. Bir süre sonra öğrenciler Tarih dersine karşı soğuyabilmektedir. Bizler de bunu fark ederek yıllarca öğretmenlik yapmış olmanın verdiği cesaret ve birikimle sizler için KPSS ve ÖSYM’nin yaptığı tüm sınavları kapsayan bir Tarih Soru Bankası kitabı hazırlamayı uygun gördük. Kitabı incelediğinizde sıradan bir Tarih Soru Bankasıyla karşı karşıya olmadığınızı göreceksiniz.

    Çözümlü testlere yer verdiğimiz bu kitapta Tarih dersi ile ilgili her konuyu size kavratmaya, hatta birçok konuyu öğretmeye yetecek kadar soru olduğunu göreceksiniz. Soruları çözerken kitabın en ayırt edici özelliklerinden biri olan KPSS formatında sorularla karşı karşıya olduğunuzu göreceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.