39 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA, 39 TL altı ise 4,50 TL

Kpss Kitapları

KPSS tüm memur adaylarının her yıl ve ya 2 yılda bir kez girdikleri kamu personeli seçme sınavına verilen addır. KPSS kitapları KPSS müfredatına göre hazırlanır. Pek çok kişinin eslek hayallerine ulaşabilmesi için aşması gereken ilk hatta tek aşama olarak ta görülebiliyor. Bu nedenle KPSS kitaplarını da ayrı bir önemi oluyor. Maalesef KPSS kitapları bir konudan bile pek çok eksik olabiliyor. Farklı çözümlü sorular bulunan bir kitapta sınavlarda çıkan soruları alamamış olabiliyor.
Bir kaynakta pratik soru çözümü bulurken bir diğerinde daha uzun yollar ve çıkmış sorular bulunabiliyor. Memur adayları bu nedenlerden dolayı donanımlı tek bir bulamıyor ve birden fazla kaynak edinerek bir konuyu bile en az üç farklı kaynağa çalışarak bitirebiliyor. KPSS çalışırken sadece kitaplar değil yaprak testlere denemelere de başvurulmak zorunda kalınıyor. Sadece KPSS olarak çıkan kitapların yanında alan sınava girecek olanların lise müfredatına ulaşabilmesi için liselerin ders kitaplarını da kaynak olarak kullandıklarına şahit de olmuşuzdur.
Tüm bu nedenler KPSS ye hazırlanırken seçtiğimiz kitaplarda etkili olan nedenlerdir. Bazı kaynakların KPSS müfredatına uyup uymadığını anlamak için onlar satın alıp teker teker gözden geçirmek, çalışmak hatta bazen sınava girip buradaki örneklerden benzer çıkıp çıkmadığına bakmak gerekir. Fakat bu hem riskli hem masraflı hem de uzun süren bir iş olacaktır. Bu nedenle öncelikle tavsiye edilen KPSS kitapları bulmalı ve bu kitapları satın alabilecek uygun bir fiyatta satış yapan internet siteleri araştırılmalı ve satın alınmalı ve ya güvendiğiniz ve öneri sunabilecek kitapçınıza gitmelisiniz.
Bugün kitap satın alırken pek çok seçeneğiniz oluyor. Bunlardan en kolay olanı ise internetten verilen kitap siparişleridir. Son zamanlarda alışveriş konusunda internetin nimetlerinden fazlasıyla yararlanıldığından pek çok konuda kitaplar bulabiliyor kolayca sipariş verebiliyor ve hızlıca elimize ulaşmasına şahit oluyoruz. Bazı siteler geri ödemeli ve ya iadeli kitap satın alma fırsatı da tanıyor. Tek yapmanız gereken çalışacağınız az sayıda fakat çok donanımlı kitapları bulmanız ve sipariş vermeniz.


Kapat