sadsad x
asdasd

Kodlama Serüveni: Scratch ve mBlock ile Arduino

Abaküs Kitap

Serhat Kağan Şahin

73,00 TL
52,56 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
20,44 TL
Kodlama Serüveni: Scratch ve mBlock ile Arduino Hakkında Bilgiler
Türü: Programlama Kitapları
Sayfa Sayısı: 204
ISBN: 9786059129145
Kapak: Ciltsiz
Serhat Kağan Şahin
Serhat Kağan Şahin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kodlama Serüveni: Scratch ve mBlock ile Arduino Kısa Özet

  Bu Kitap; Düşünme, Problem Çözme Ve Algoritma Geliştirme Becerisi Kazandıracak, Robotlara Ve Cihazlara Hükmederek Üretme Sürecine Sokacaktır.

  Eğitim sistemlerinin başarısı, nitelikli öğretmenlerin özverili çalışmaları ve sisteme katkıları ile doğru orantılıdır. Bizleri gelecekte var edebilecek yeterlilikte öğrenciler yetiştirebilmek için ilk şart, bu nitelikli öğretmenlerimizin varlıklarını, topluma, meslektaşlarına ve öğrencilere faydalarını, rehberlik etme ve geleceğe yön verme güçlerini arttırmak olmalıdır.  Bilişim Teknolojileri Eğitimcilerinin mesleki kuruluşu olarak bizler de bünyemizdeki birbirinden değerli eğitimcilerin topluma faydalarını arttırmak için sivil toplum merkezinde çalışmalara destek verme gayesindeyiz. 

  BTE Derneği serisinin ilk kitabı olarak yayınlanan Serhat Kağan Şahin Hocamızın *Kodlama Serüveni*, öğrencilerimize blok tabanlı fiziksel programlamanın kapılarını aralayarak, bir yandan düşünme, problem çözme ve algoritma geliştirme becerisi kazandıracak, diğer yandan da robotlara ve cihazlara hükmederek üretme sürecine sokacaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ederken kodlama serüvenine katılan sizlere de başarılar diliyorum.

  Burcu Yılmaz
  Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri Derneği / Yönetim Kurulu Başkanı

Kodlama Serüveni: Scratch ve mBlock ile Arduino Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.