sadsad x
asdasd
27,78 TL
21,67 TL
%22 indirim
Kız mı Olsun Erkek mi? Hakkında Bilgiler
Türü: Ebeveyn Kitapları
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9789944362078
Kapak: Ciltsiz
Hazel Chesterman-Phillips
Hazel Chesterman-Phillips
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kız mı Olsun Erkek mi? Kısa Özet

  Bu kitap, kızlı erkekli bir aileye sahip olmayı çok isteyen, uzun süre bu konuya kafa yoran, sonunda da doğruluğu kanıtlanmış doğal bir yöntem bulan bir kadın olarak Hazel Chesterman-Phillips'in deneyimlerinin bir sonucudur.
  İki kız çocuğu sahibi olan Hazel'in bir erkek evlada duyduğu özlem, herkese uygulanabilecek dikkat çekici, güvenli, başarılı ve doğal bir yöntem keşfetmesine ve bunun kitaplaşmasına yol açtı.

  En son bilimsel araştırmalarla desteklenen bu kitap, cinsiyetin belirlenmesindeki anahtar noktaları anlatıyor. Hazel Chesterman-Phillips geliştirdiği basit ve doğal yöntemi ayrıntıları ile açıklarken, dünyanın her yanından anne babaların bu yöntemi istedikleri cinsiyette çocuk sahibi olmak için nasıl başarıyla kullandıklarını bizimle paylaşıyor.

  Kitap, konu ile ilgili tüm biyolojik faktörleri, sağlıkla ilgili pratik önerileri, uygun diyeti, sperm sayıları ve yumurtanın döllenmeye en hazır olduğu ovülasyon dönemine ilişkin araştırmaları içeriyor. Sayfalarda Hazel'in kendi başarı hikâyesinin yanında pek çok anne babanın serüvenini de okuyacaksınız.

Kız mı Olsun Erkek mi? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.