Kendini Nasıl Sevmeli?

Ganj Kitap

David R. Hamilton

40,00 TL
24,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
16,00 TL
Kendini Nasıl Sevmeli? Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786055006471
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 27 adet satılmıştır.
David R. Hamilton
David R. Hamilton
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Kendini Nasıl Sevmeli? Kısa Özet

  *Neden bu kitabın okunması okullarda zorunlu tutulmuyor? Neden bu kitap hayatta elimize aldığımız ilk kitap değil?’ Kesinlikle öyle olmalı.*

  - Pam Grout, Sen Yeter ki İste dahil, New York Times çoksatanlar listesindeki 17 kitabın yazarı

  Kendinizi ne kadar seviyorsunuz? *Ben muhteşemim,* türünden narsisizm kokan bir sevgi değil, size güç veren ve yaşamdaki yönünüzü bulmanızı sağlayan temel özsaygıdan bahsediyorum. Kimliğinizi benimseyerek güvende hissetmenizi sağlayan ve özgün kişiliğinizle uyumlu seçimler yapmanıza yardımcı olan türden bir sevgi.

  Bir bilimadamı olan Dr. David Hamilton kendisindeki özsevgi eksikliğinin onu birçok yönden etkilediğini fark ettiğinde, kendisini denek olarak kullandığı bir deney geliştirdi. Bir yılı aşkın süre boyunca beyin kimyası, nörobilim, psikoterapi ve kişisel gelişim teknikleri üzerinde çalıştı. Ve bunun sonucunda, özsevginin psikolojik olduğu kadar biyolojik de olduğunu, kendimize verdiğimiz değerin genlerimizden geldiğini fakat zaman içinde bizlerden alındığını fark etti. Diğer insanlarla iletişim kurmamızı sağlayan biyolojik dürtü genellikle başkalarının sevgi ve onayını kazanmak için *başka biri* olmaya çalışmamıza neden oluyordu. Ancak beyin yeniden programlanabilirdi ve David bunu başarmak için tam 27 adet egzersiz oluşturdu.

  Öncelikle kendi üzerinde denediği ve bu kitapta bizlerle paylaştığı egzersizler, kendinize verdiğiniz değeri artırırken, kendiniz ve diğer insanlarla daha güçlü ve gerçek ilişkiler kurmanızı sağlayacak.

 • 2. Hamur

Kendini Nasıl Sevmeli? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.