sadsad x
asdasd
16,67 TL
12,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
4,17 TL
Evliliğin Dört Mevsimi Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 274
ISBN: 9786054629800
Kapak: Ciltsiz
Gary Chapman
Gary Chapman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Evliliğin Dört Mevsimi Kısa Özet

  Ömür Boyu Süren Evliliğin Sırrı

  Evlilikte Yaşanan Mevsimlerin Profili eşinizin ve sizin evliliğinizde hangi mevsimi yaşadığınızı ortaya koyacaktır. Bu kitapla, Gary Chapman’ın stratejileri sayesinde ilişkinizde umudu yeniden geliştirmeyi, tatmin edici derin kökleri güçlendirmeyi ve evliliğinizde mutluluğu hakim kılmayı başaracaksınız.

  Yaz

  Yaz çiftleri derin bir bağlılığı, tatmini ve güvenlik duygusunu paylaşırlar. Bu kitap, yazın sağlamlığını ve mutluluğunu zaman zaman tehdit edebilecek geçmişe gömülmüş çatışmaları tanımlayıp çözmenizi sağlayacaktır.

  İlkbahar

  İlkbahar, yeni başlangıçların, yeni yaşam kalıplarının, yeni dinleme tarzlarının ve yeni sevgi yaklaşımlarının mevsimidir. Ama ilkbahar çiftleri, arada bir karşılarına çıkabilecek beklenmedik huzursuzluklara karşı hazırlıklı olmalıdırlar.

  Kış

  Kış, zorluklar demektir. Evlilik bu soğuk sessizlik ve acı rüzgarları mevsiminde çok daha zordur. Buzları eritmek ve daha ılık bir mevsime geçmek için umuda ihtiyacınız var.

  Sonbahar

  Sonbahar mevsimi, istenmeyen değişikliklerin ve rahatsız edici boşlukların ortaya çıktığı zamandır. Gary Chapman, ilkbahar ve yaz için ileride meyve verecek tohumları nasıl ekeceğinizi ve kışın soğuğuna karşı nasıl daha dirençli olacağınızı gösteriyor. Bu kitapla, ömür boyu sürecek bir evlilik sizin için artık sır değil.

Evliliğin Dört Mevsimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.