en-iyi-50-roman.jpg (98 KB)

En İyi 50 Roman

Sıralama seçin
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 48 ürün görüntüleniyor.

Edebiyat her zaman çok öznel bir sanat olmuştur. Belirli kurallar veya kişilere bağlı olmayıp, belli kurallara göre değerlendirilmesi çok zordur. Ancak gene de sıklıkla edebi eserleri toplumsal etkilere veya başka kriterlere bağlı olarak değerlendirme yapabiliriz.

Edebiyatın içerisinde önemli bir yer tutan romanlar için bu değerlendirme sıklıkla yapılmaya çalışılmaktadır. Kendilerinden önceki eserlerden nasıl etkilendiklerinden veya sonraki eserleri nasıl etkilediklerine, edebiyat üzerindeki etkilerinden okurların gözlerindeki yerlerine kadar çeşitli faktörlere göre sıralamaya tabi olurlar.

Roman kategorisinde sürekli bir sıralama yapılır. Yıllara göre, aylara göre veya belirli ir kıstasa bağlı olmadan “en iyi”ler seçilmeye çalışılır. Ancak her yıl yapılan en iyi 50 roman kategorisi kitapseverlerin kitap alışverişlerini etkileyen bir bölümdür. Bazen zamana bağlı olmadan da en iyi kategorileri de oluşturulmaktadır.

En İyi Roman Seçimi

En iyi seçiminde en çok okunan kitaplardan en çok satanlara en çok sevilenden en iyi 50 romandan en çok beklentisi yüksek olanlara kadar birçok faktör etkendir. Hatta en fazla hayal kırıklığı yaratanlar arasında bile en iyi listeleri yapılmaktadır. Ancak şunu da belirtelim ki en iyi 50 roman listelenmesinin amacı en iyileri listelemek değildir. Çünkü edebiyat ne numaralanır nede sıralanabilir bir sanattır.

En iyi 50 Roman listesi

BKM Kitap olarak kitap almak isteyen ama karar veremeyen kitapseverler için en iyi 50 roman kategorisinde seçenekler sunmaktayız. Türk ve yabancı yazarların kitaplarından derlenmiş bu kategori de okunması ve okutulması gereken birbirinden özel ve kaliteli kitaplar yer almaktadır.

Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo avantajı ile hizmet veren sitemizde sürekli yapılan indirimler ile herkesin istediği kitaba sahip olması için çalışılmaktadır. En iyi 50 roman onlarca kategoride yüzlerce ürün seçeneği ile en geniş ürün yelpazesine sahip sitemizden kaliteli ve güvenli kitap alışverişi yapabilirsiniz. En son çıkan kitapları bizimle kolaylıkla takip edip alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.