George Orwell Alışveriş Listeme Ekle
- muhteşem ötesi - , günümüz diktatoryasını yüzyıl öncesinden görmüş dahiyane bir eser.. kesinlikle okunmalı
5/ 5
- Mutlaka okuyun - , Okuzmayan herkese tavsiye ederim çok güzel bi kitap.
5/ 5
- - , Orwell diğer kitaplarında olduğu gibi bu kitabında da insanda ufuklar açtırıyor. Okunacak kitaplar arasında 2. sırada tavsiye ederim.
5/ 5
- - , okunması gereken bir klasik
5/ 5
- Çarpıcı bir kitap - , Geçmişi, bugünü ve geleceği eleştiren herkesin okuması gereken çarpıcı bir kitap. Bu sıralar okuduğum en iyi kitaplardan biriydi. Tavsiye edilir.
5/ 5
94.3333333333333
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 352
ISBN 9789750718533
Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA!
30,56 TL %41
bkmkitap.com
Fiyatı
18,03 TL
Fiyat Alarmı
  • Parti’nin dünya görüşü, onu hiç anlayamayan insanlara çok daha kolay dayatılıyordu. Her şeyi yutuyorlar ve hiçbir zarar görmüyorlardı çünkü tıpkı bir mısır tanesinin bir kuşun bedeninden sindirilmeden geçip gitmesi gibi, yuttuklarından geriye bir şey kalmıyordu.

    George Orwell’in kült kitabı Bin Dokuz Yüz Seksen Dört, yazarın geleceğe ilişkin bir kâbus senaryosudur. Bireyselliğin yok edildiği, zihnin kontrol altına alındığı, insanların makineleşmiş kitlelere dönüştürüldüğü totaliter bir dünya düzeni, romanda inanılmaz bir hayal gücüyle, en ince ayrıntısına kadar kurgulanmıştır. Geçmişte ve günümüzde dünya sahnesinde tezgâhlanan oyunlar düşünüldüğünde, ütopik olduğu kadar gerçekçi bir romandır Bin Dokuz Yüz Seksen Dört. Güncelliğini hiçbir zaman yitirmeyen bir başyapıttır; yalnızca yarına değil, bugüne de ilişkin bir uyarı çığlığıdır.

     

Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.