49,00 TL
35,28 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
13,72 TL
Duygusal Temizlik Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 216
ISBN: 9789752753396
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 22 adet satılmıştır.
Donald Altman
Donald Altman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Duygusal Temizlik Kısa Özet

  Evinizi, yaşadığınız yeri çeşitli fazlalıklardan, eski püskü eşyalardan temizlemenin sağladığı rahatlama ve psikolojik faydalarıyla ilgili bazı şeyler duymuş olabilirsiniz. Peki, ya duygusal kirlenmenin, zihnimizde biriken çer çöpün temizlenmesi? Bunu hiç düşündünüz mü? Bu temizlik nasıl olacak?

  Geçmişimizden gelen ve bugün de eklemeye devam ettiklerimizle duygusal kirlenme öyle birikir ki nasıl temizleyeceğimizi bilemezsek hayat çok zorlaşır. Kapatmaya, gizlemeye çalıştığımız eski acıların, travmaların yarattığı toksik zehirlenme, hayatımızı da zehir eder. Bize kendimizi güçsüz, beceriksiz, kederli ve mutsuz hissettirerek hayatın iyi yanlarını görmemizi engeller.

  Bu duygusal acılar üzerimize yapışıp kalırsa zihnimiz, ruhsal dünyamız da eski püskü şeylerle doldurduğumuz tavan arasına dönebilir. Sağlıklı, anlamlı, doyurucu bir yaşam sürebilme becerisi bu tavan arasının ne kadar temiz olduğuna bağlıdır.

  Peki, nasıl olacak bu temizlik? İşte uluslararası farkındalık uzmanı Donald Altman tam da bunu anlatıyor; önce duygusal bagajımızın ne durumda olduğunu gösteriyor, sonra da kirlenmeyi önlemek ve temizlemek için kolay uygulanabilir, hemen her gün yapabileceğiniz birkaç dakikalık farkındalık egzersizleri öneriyor.

  Bunları uyguladığınızda tüm o zehirli, yapışkan kirlilikten kurtulmakla kalmayacaksınız; geçmişinize nasıl yaklaşacağınızı, bugünle nasıl başa çıkacağınızı ve en iyi geleceği nasıl yakalayacağınızı da görüp kavrayacaksınız.

 • 2. Hamur

Duygusal Temizlik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.