Düşlediğin Gelecek

Optimist Kitap

Ufuk Tarhan

13,89 TL
10,00 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
3,89 TL
Düşlediğin Gelecek Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 80
ISBN: 9789757051558
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Ufuk Tarhan
Ufuk Tarhan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Düşlediğin Gelecek Kısa Özet

  Yayınevimiz, portföyüne, üniversite öncesi gençlere yönelik yepyeni bir kitap ekledi: ?Düşlediğin Gelecek?. M-GEN Gelecek Planlama Merkezi Kurucusu Ufuk Tarhan?ın yazdığı kitap, üniversiteye hazırlanan ve kafası hayli karışık olan lise çağındaki milenyum gençliğine geleceklerini kontrol altına alarak planlamaları konusunda ipuçları sunuyor. Tarhan?ın bu ilk kitabını, önümüzdeki yıl başka kitaplar izleyecek.

  ?Düşlediğin Gelecek?, çok fazla uyarıcı, imkan ve sorun arasında kalan gençlerin ve ebeveynlerin, ne yapmalı, hangi yola gitmeli, hangisi doğru, vs. sorularına okuyucuyla birlikte cevap arıyor.

  Yazar ve Oyuncu İclal Aydın?ın önsözüyle başlayan kitap, gençlerle yaşadıkları sorunlar ve çözüm önerileri üzerine samimi bir dille sohbet ediyor; çeşitli yaşam hikayelerinden örnekler sunuyor.

  Kitabında ?düşlemek ile planlamak? arasındaki farkı algılatmaya çalışan Tarhan, okurlarına, iyi bir plan ve başarılı bir hayat uygulaması için geçmişe bakarak kendi koşullarını daha iyi tanıyabileceklerini, belirledikleri vizyon ve misyona göre bir strateji oluşturabileceklerini, kişisel planlama yaparak bugünden geleceğe doğru adımlar atabileceklerini ve planlarını zaman içinde revize edebileceklerini anlatıyor.

  Okumayı ve kullanmayı kolaylaştırmak için içeriği ve tasarımı psikolog, eğitimci, danışman ve yayımcılardan oluşan uzmanlarla geliştirilen kitap ayrıca, baskı öncesi okumasını yapan pek çok genç, yetişkin ve ebeveynin de katkılarını yansıtıyor.

  Hedef kitlesiyle etkileşimli bir ortamda iletişim kurmayı amaçlayan ?Düşlediğin Gelecek?, genç okurların kendi fikirlerini yazabilecekleri boş alanlar ve dolgu maddelerinden, gereksiz uzatma ve açıklamalardan arındırılmış ?saf içerik? sunuyor.

   

 • 1. Hamur

Düşlediğin Gelecek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.