cinsellikk.jpg (110 KB)

Cinsellik Kitapları

Sıralama seçin
Toplam 120 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


1 2
Toplam 120 ürün görüntüleniyor.
1 2

Cinsellik Kitap Önerileri

Cinsellik kelimesi tek başına bile halkımız tarafından ayıp karşılanabilen bir durum. Fakat Türk halkı olarak atladığımız bir konu var ki kadın, erkek herkesin bir gün yaşayacağı hatta düzenli bir cinsel hayatının olacağı. Nasıl ki bugün geçmiş tarihimizin bilinmesini önemsiyor ve her konuda bilgi birikimi yapmaya çalışıyorsak, cinsellik konusunda da bireylerin kesinlikle bilinçlenmesi gerektiği kanısındayız.

Bir kadın ya da erkek olarak dünyaya geliyoruz. Büyüyoruz ve bir gün bizler de ebeveyn oluyoruz. Bir erkeğin ya da kadının cinsellik konusunda hassasiyetleri nelerdir? Yaşanabilecek olası problemler nelerdir? Bu problemler ile nasıl başa çıkabiliriz? Gibi soru ve sorunların cevabını biliyor olmamız, mutlaka hayatımızı kolaylaştıracaktır.

Cinsellik Kitapları Ne İşe Yarar

Ataerkil bir toplumda yaşıyoruz. Yaşadığımız toplumun kültür ve bakış açısı gereği bir erkek istediği yerde alenen istediği konu hakkında yorum yapabilir, konuşabilir fakat kadın yaparsa ayıp karşılanır. Örneğin bir otobüste sıradan bir roman ya da kitap okuyabiliriz. Fakat bir kadın olarak elimizde cinsellik kitapları ile yakalanırsak, o an orada taşlanabiliriz.

Yapılan şey bir ayıp değil, aksine geleceğimize yatırımdır aslında. Yetiştirilme şekillerimiz kaynaklı bugün bilinçli birer birey dahi olsak cinsellik kitapları için bırakın okumayı, sipariş vermeye dahi utanıyoruz. Dünyaya çocuk getiriyoruz, sonra bunun adına kaza kurşunu diyoruz. Peki, nerede kaldı aile planlaması? Senin kaza kurşunu olarak adlandırdığın çocuk, senin çocuğun olarak dünyaya gelmek istedi mi dersin.

Her ne kadar içinde bulunduğumuz toplumda ayıp olarak karşılansa da o kişilerin dahi birer cinsel hayatı var. Bu konu hakkında toplum olarak bilgilenmeye ve daha bilinçli olmaya ihtiyacımız var. Şimdi utanma, kimse ayıplayacak diye düşünme ve sitemiz üzerinde yer alan cinsellik kitapları arasında seçim yaparak bir tanesini satın al ve bu konuda bir adım at. Bu senin hayatın unutma, başkası ne der ile ömür geçiremezsin.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.