Blog

En Çok Satan Kitaplar Listesi

05 Nisan 2018

Yeni bir kitap keşfetmek ya da popüler kitaplar arasından seçim yapmak için en çok satan kitaplar listesi içerisine göz atabilirsiniz. Ülkemizde ve dünyada en çok okunan ve satın alınan kitapların bulunduğu listede son günlerde nelerin popüler olduğunu görmeniz de mümkün.

Yeni Çıkan Kitaplar Roman

26 Mart 2018

Yakın geçmişte yayınlanan kitaplar ile son trendleri takip edebileceğiniz gibi kültür sanat dünyasındaki gelişmeleri de yakalama fırsatı elde edebilirsiniz. Bu durumu kolaylaştıran yeni çıkan kitaplar roman listesi ise seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Popüler ve aynı zamanda yeni yayınlanmış kitaplara göz gezdirebilir ve bunların arasında sevebileceğiniz türlere yönelebilirsiniz.

Ucuz Kitap Al Roman

26 Mart 2018

Ucuz kitap al roman seçenekleri dahilinde dili ağır ya da hafif olmak kaydıyla pek çok farklı tarzda kitapla karşılaşabilirsiniz. Sıkılmanıza neden olmayacak ancak bu esnada size katkıda bulunabilecek bir kitapta karar kılmanız ise elbette artı yönde getirilere sahip olur. Sevdiğiniz türde bir kitap satın alarak belirli bir konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceğiniz gibi kültür sanat yönünüzü de geliştirme şansına erişebilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında kitapların önemi oldukça fazla olarak görülebilir.

Siyaset Bilimi Kitapları

26 Mart 2018

Disiplinlerarası bir alan olan Siyaset Bilimi ülkelerin ve uluslararası kuruluşların işleyiş sistemlerine dair kuramsal bilgileri kapsar. Temel siyaset bilgilerini öğrenirken tarih, felsefe ve sosyoloji gibi alanlarla iç içe bir okuma yapmak gerekiyor. Siyaset Bilimi kitapları okumak istiyorsanız objektif bir bakış açısıyla ideolojiler ve tarihsel gelişimlerine giriş yapmalısınız.

Psikoloji Ders Kitapları

26 Mart 2018

Psikoloji bölümü ders içeriklerinde psikolojiye giriş, sosyal psikoloji, insan davranışlarının temelleri, bilişsel psikoloji, kişilik kuramları gibi içerikler yer alıyor. Psikoloji ders kitapları ders içerikleri doğrultusunda belirleniyor. Psikolojiye giriş kitapları psikolojinin temel kavramlarını tanıtan, insan davranışları konusunda bilgi sahibi olunmasını sağlayan kitaplar. Psikoloji tarihi kitapları psikolojinin tarihsel gelişimini anlatıyor.

İyi Siyaset Kitapları

26 Mart 2018

Siyaset kitapları arasında herkesin mutlaka okuması gereken Server Tanilli Uygarlık Tarihi kitabını başköşeye koyabiliriz. Tarihsel olarak siyasi gelişimler ve bunların toplumsal hayata, sanata yansımaları bu kitapta çok anlaşılır şekilde yer alıyor. İyi siyaset kitapları dediğimizde Machiavelli Prens ilk akla gelen kitaplardan biri. Platon’un eşsiz eseri Devlet, B.Russell’ın Felsefe Sorunları ve Thomas Nagel'dan Her Şey Ne Anlama Geliyor siyaset okumaları için ideal kitaplardır.

Online Kitap Al

22 Mart 2018

Siz hala online kitap alma avantajlarını keşfetmediniz mi? Online kitap al avantajlarımızla hep aklınızda olan kitapları indirimli fiyatlara alabilirsiniz. Bir kenarda duran keşke alabilsem dediğiniz kitap listelerinizi çıkarın. BKM kitapları arasında hepsini bulacaksınız. Online kitap alma avantajları ile istediğiniz her alanda dilediğiniz kitapları indirim ve kampanya fırsatları ile satın alabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Kitap Al

22 Mart 2018

Kitap tutkunları için her kitabın nasıl bir heyecan uyandırdığını biliyor ve kitapseverler için birçok avantajlı fırsat sunuyoruz. Kapıda ödeme kitap al kolaylığımız ile listesini yaptığınız kitapları kapınıza kadar getiriyoruz. İndirim ve kampanya fırsatlarımız ile istediğinizden çok daha fazla kitabı uygun fiyata satın alma imkanı sunuyoruz. Siz dilediğiniz kitapları seçin, biz sizin için satın alma işlemlerini en kolay şekilde çözelim.

En Yeni Çıkan Kitaplar

22 Mart 2018

Yazarların yeni kitaplarına ulaşmayı kolaylaştıran en yeni çıkan kitaplar listesi, ayrıca yeni kitaplar keşfetmeyi de kolay bir hale getiriyor. Eski dönemde popülerlik elde edememiş ancak günümüzde tekrardan elden geçerek yayınlanan kitaplar, kimi zaman başarı elde edebiliyor. Bu açıdan bakıldığında dahi yeni yayınlanan kitaplara göz gezdirmek önemli olarak görülebilir.

En iyi Psikoloji Kitapları

22 Mart 2018

Psikoloji alanına ilgi duyan herkesin bildiği bazı isimler var. Freud, Jung, Foucault, Lacan psikoloji kuramları dediğimizde bu alanda etkileyici eserler vermiş mutlaka okunması gereken kitaplar yazmış düşünürler. Benliğimizi arama yolculuğunda bize rehber olacak en iyi psikoloji kitapları arasında tabi ki en başta bu isimlerin kitapları yer alıyor.

x
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.