22,00 TL
14,74 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
7,26 TL
Beni Oku Sihirliyim Ben Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 262
ISBN: 9786055524395
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2011
satis-icon
Satış Rakamları 3 adet satılmıştır.
Alinka Rutkowska
Alinka Rutkowska
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Beni Oku Sihirliyim Ben Kısa Özet

  Beni aç ve sevgi, mutluluk ve kişisel gücün 12 Sırrı`nı oku.
  Sayfalarımı çevirirken ne kadar muhteşem hissettiğini göreceksin. Bilim adamları, doktorlar, iş adamları tarafından onaylanmış bu kitap canlı deneyimleri ile zihninizi tamamen yeni boyutlara taşır.

  Bu kitap, düşüncelerinizin içsel mekanizmasını ortaya çıkaran bir kılavuzdur. Siz de, yaşamınızın sihirbazı olarak bu kılavuzu kullanacaksınız. Size, bu mekanizmayı nasıl arzu ettiğiniz sevgiyi, mutluluğu, zenginliği, sağlığı, gençliği, barışı, güzelliği, bilgeliği ve gücü hayatınıza çekmenize yardımcı olacak şekilde kullanacağınızı öğretir. Dahası var: bu kitapta gizli bilinçaltı mesajlar, okuma serüveninizi gerçekten heyecan verici ve
  güçlü bir tecrübeye dönüştürecek. Okumayı bitirdiğinizde, yaşamınızı sonsuza dek değiştirmeniz için ihtiyacınız olan tüm beceri ve bilgileri kazanmış olacaksınız. Keyfini çıkarın.

  Çağların bilgeliğiyle dolu olan Beni Oku Sihirliyim Ben bir kişisel büyüme yolculuğuna çıkanlara eşlik ediyor. Alinka Rutkowska, bizi içsel potansiyelimize ve bilinçli bir yaşam
  yaratma becerimize kavuşturmak için önemli hayat derslerini birleştirerek tek bir kitapta sunuyor.

  Bu kitapta, yaşamınızda derin düşünceye, koşulsuz sevgiye ve gerçek mutluluğa bir kapı açmak için tasarlanmış bir dizi pratik ama güçlü adımlar bulacaksınız.
  -Dr. Annette Colby- Depression Freedom ve Your Highest Potential adlı kitapların yazarı

  Bu, genel anlamda hepimizi ilgilendiren bir konudur. Rutkowska, tutumunuzun, dolayısıyla yaşamınızın kontrolünü elinize almanız için eşsiz ve pratik bir yaklaşım sunuyor.
  -Bracken Darrell- Whirlpool Avrupa`nın başkanı

 • 2. Hamur

Beni Oku Sihirliyim Ben Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.