sadsad x
asdasd

Başarı Kaf Dağı’nın Ardında mı?

Hayat Yayınları

Sadettin DOĞANYİĞİT

7,41 TL
4,08 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
3,33 TL
Başarı Kaf Dağı’nın Ardında mı? Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 136
ISBN: 9786055878160
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Sadettin DOĞANYİĞİT
Sadettin DOĞANYİĞİT
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Başarı Kaf Dağı’nın Ardında mı? Kısa Özet

  Uzaya fırlatılan roketleri bilir misiniz? Birer uzay aracı olan bu roketlere, fırlatılmadan önce, ilave bir yakıt tankı monte edilir. Bunun amacı, uzay aracını kolayca atmosferden çıkarmaktır. Uzay aracı atmosferden çıkarken, yerçekimi nedeniyle, büyük bir güce ihtiyaç duyar.

  Atmosferden çıktıktan sonra yerçekimi olmadığından az bir yakıt ile uzay aracı uzun mesafeler kat edebilir. İşte motivasyon da biz insanlar için ilave bir yakıt tankı gibidir. Hepimiz kâinat denizinde yol alan birer uzay gemisi değil miyiz? Yerçekimi karşımıza çıkan sorunları, güçlükleri, zorlukları ifade eder. Zorlukları geçmek, başarı fezasında kolaylıkla yol almak için her birimiz çoğu kez ilave bir yakıt tankına ihtiyaç duyarız.

  Motivasyon; ilk yarıda 4-0 yenik bir takımı, ikinci yarıda 4-5 galibiyete bile taşıyabilir. Sayı olarak bir kaç yüz kişiden oluşan bir topluluğun, büyük bir orduyu bozguna uğrattığına tarih şahittir.

  Esasında tüm başarıların ardında bir isteklendirme koçu vardır. Başarıya ulaşmamızda kimi kez güçlü bir duygu bize koçluk eder; bazen de sevgili eşimiz... Özetle insan, yaşamının her kesitinde motivasyona ihtiyaç duyar. Elinizde tuttuğunuz bu kitap, her yaşta kendini genç hissedenler için kaleme alındı.

 • 2. Hamur

Başarı Kaf Dağı’nın Ardında mı? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.