Alpha Hızlı Okuma Teknikleri

Nisan Kitabevi

Mustafa Şaban Keser

70,00 TL
60,90 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
9,10 TL
Alpha Hızlı Okuma Teknikleri Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 204
ISBN: 9789756428894
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 13 adet satılmıştır.
Mustafa Şaban Keser
Mustafa Şaban Keser
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Alpha Hızlı Okuma Teknikleri Kısa Özet

  Alpha Hızlı Okuma Teknikleri - Mustafa Şaban Keser - Nisan

  Türkiye`de bir ilk olan ve KPSS - ÖABT - LYS - YGS - ALES - DGS - TEOG ve tüm sınavlarda üstün başaranın anahtarı olan ALPHA HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ Eğitim Seti, 15 yıllık alanındaki tecrübesiyle, binlerce kursiyerden alınan geri dönütlerle, sınavlarda +25 ile +45 dakikalık bir zaman kazandırmış ve %100 başarı sağlamıştır.

  Alpha Hızlı Okuma Teknikleri, Tüm Kişisel Gelişim Akademileri, Belediye Meslek Edindirme Kursları, Halk Eğitim Kişisel Gelişim Kurslarında KAYNAK ders kitabı olarak hazırlanmıştır.

  Eğitimler: 21 Günlük Egzersizlerin takibinde yani 2. haftada (14. gün) 1 dakikada okuma seviyeniz enaz 2 kat artacağı şekilde hedeflenmiş ve planlanmıştır.

  Sağlık: Aktif Görme Alanını (AGA) genişleterek, Yanal Görme Alanı üzerinde çalışmalar yoğunlaştırılmıştır. Eğitimlere katılan binlerce öğrencilerimiz, gözlerindeki tembellikten kurtulmuş aynı zamanda göz kaslarında mükemmel gelişme sağlamış ve bütünü görme gerçekleşmiştir.

  Algı ve Başarı: Alpha Hızlı Okuma Teknikleri`nin hedefi her ne kadar okuyucuya mükemmel bir hızlı okuma becerisi kazandırmak olsa da asıl hedef öğrenci başarısı ön planda tutulmuştur. Algı üzerine yoğunlaşılmış, hızlı okuyup algılayan ve aynı zamanda algıladığını dille ifade edebilecek okuyucular yetiştirmeyi hedeflemiştir.

  Farkımız: Alpha Hızlı Okuma Teknikleri , özellikle Türkiye`de ilk defa kullanılan, geçerliliği ve güvenirliliği kanıtlanmış farklı aynı zamanda çok etkili egzersizlerden oluşurken algı ve motivasyonu artırmak için eğitimde İnovasyon hedeflenmiştir. Alpha Hızlı Okuma Teknikleri Kitabımız ve Kullanılan Kartlar ebat olarak Göz - Kitap uyumunu sağlamak amacıyla gerçek boyutlarda ve Eğitimlerin tamamı Egzersiz Kartları üzerinden yapılacak şekilde tasarlanmıştır. Çok önemli bir nokta ise Öğretmen, Veli yada Öğrencilerin Eğitimlerini takip etmelerini sağlamak ve kolaylaştırmak için Egzersiz Kartlarımızın arkasına Alpha Hızlı Okuma Teknikleri Takip çizelgeleri eklenmiştir.

  Sınav Odaklı Hedef: KPSS - ÖABT - LYS - YGS - ALES - DGS - TEOG ve tüm sınavlarda +25 ile +45 dakikalık bir zaman kazandırarak başarıya giden yoldaki en büyük engeliniz olan ZAMAN probleminize çözüm sunmaktadır.

  Sonuç: Alanında 15 yıla yakın bir tecrübeyle hazırlanan Alpha Hızlı Okuma Teknikleri, yüz yüze verilen eğitimlerde binlerce öğrenci bu tekniklerle hayal bile edemeği başarıya ulaşmasında araç olarak hedefini gerçekleştirmiştir.

  Hedef Kitle: Alpha Hızlı Okuma Teknikleri, anasıfından (Yaş ve Seviyerine uygun Göz Egzersizleri) Üniversite mezunlarına kadar 7`den 70`e tüm yaş gruplarını tüm okuyucu kitlesini hedef almaktadır.

  İçerik: Alpha Hızlı Okuma Teknikleri Eğitim Seti olarak hazırlanmış ve 1 Kitap + 112 sayfalık Egzersiz Kartlarından oluşur.

 • 2. Hamur

Alpha Hızlı Okuma Teknikleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.