8 Günde Uygulamalı Hızlı Okuma Teknikleri

Karma Kitaplar

Cenan Balcı

18,52 TL
12,04 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
6,48 TL
8 Günde Uygulamalı Hızlı Okuma Teknikleri Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 316
ISBN: 9786055298388
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2014
Cenan Balcı
Cenan Balcı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 8 Günde Uygulamalı Hızlı Okuma Teknikleri Kısa Özet

  Bu kitap sizlere okuma ile ilgili pek çok kuramı açıklayıp etkili bir hızlı okuma için kullanmanız gereken yöntemleri adım adım uygulamalı olarak 8 GÜNLÜK bir zaman dilimi içerisinde basit bir dille anlatmaktadır.Eğitimlerimizde kullandığımız yöntem ve teknikleri burada sizlerle buluşturduk.

  Kelimeleri teker teker okuma alışkanlığınızı yıkıp üçerli dörderli bloklar halinde okumayı alışkanlık haline getirebilirsiniz. Sınavlarda zaman problemi yaşamaktan kurtulup bir soruyu 10-15 saniyede çözebilirsiniz.Sayfalarca ders notunu okumak artık sizi çok yormayacak.

  Özenle seçilip amacına uygun biçimde dizilmiş okuma parçaları, uygulamalar, talimatlar ve egzersizler gün gün yapıldığı takdirde okuma hızınızın ve algı düzeyinizin artmasını sağlayacaktır.

  Devlet okullarında, dershanelerde ve kolejlerde verdiğimiz eğitimlerde fark ettik ki disiplinli bir şekilde talimatlarımıza uyarak uygulanan her egzersiz öğrencilerimizi başarıya ulaştırdı.

  "Disiplin, yeteneği beceriye dönüştüren şekillendirici bir ateştir."

  - Roy L. Smith

  "Dakikada 15.000 Kelime Nasıl Okunur?
  Anlayarak hızlı okuma kursuna Cenan Balcı’nın eğitimlerine gitmeye karar verdikten sonra her gün 30 dk. düzenli olarak aynı saat dilimlerinde egzersiz yaptım. Cenan Balcı’nın vermiş olduğu eğitimlere başladığımda anlama oranım % 48 okuma hızında 110 kelimeydi. Şu an okuma hızım dakikada 15.000-20.000 kelime arası algı düzeyim ise % 100. Sizler de hızınızı ve algı düzeyinizi arttırabilirsiniz."

  - Nihal Cesur

   

 • 2. Hamur

8 Günde Uygulamalı Hızlı Okuma Teknikleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.