sadsad x
asdasd

2020 KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Vatandaşlık 30 Deneme

Pegem Akademi Yayıncılık - Hazırlık Kitapları

Kolektif

20,00 TL
12,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
8,00 TL
2020 KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Vatandaşlık 30 Deneme Hakkında Bilgiler
Türü: KPSS GY/GK Vatandaşlık Deneme Kitapları
Sayfa Sayısı: 104
ISBN: 9786052419748
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 2020 KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Vatandaşlık 30 Deneme Kısa Özet

  Sevgili Kamu Personeli Adayları,

  KPSS Genel Yetenek testinde önemli bir yer tutan *Vatandaşlık* kapsamındaki sorular, yıllara göre analiz edilmiş ve bu analiz sonuçlarına göre kitabınızda yer alan deneme sınavları oluşturulmuştur.

  Sınavda başarılı olabilmek için yeterli bilgi düzeyinin yanı sıra çok sayıda soruyu anlayarak hızlı bir şekilde cevaplamak gerekmektedir. Bu koşul göz önünde bulundurularak sınavda karşınıza çıkabilecek soru türleri çözümleri ile birlikte sizlere sunulmuştur. Çözümlere ulaşabilmeniz için aşağıda yer alan bildirimi inceleyebilir, kitaba ilişkin sorularınızı pegem@pegem.net adresine mail yolu ile ya da 0538 594 92 40 numaralı telefonumuza WhatsApp yolu ile iletebilir olduğunuzu belirtiriz.

  KPSS yayınlarında hissedilen önemli bir eksikliği gidermek ve adaylara daha nitelikli ve kapsamlı bir kaynak sunmak amacıyla böyle bir çalışma hazırlanmıştır.

  Kitaptaki denemeler hazırlanırken her sorunun KPSS formatına bire bir uygun olmasına özen gösterilmiş, çıkması muhtemel tüm konulara da gerektiği kadar yer verilmiştir. *KPSS Vatandaşlık 30 Deneme* kitabımızın hepinize faydalı olacağını umuyor, Pegem Akademi Yayıncılık olarak bütün KPSS adaylarına başarılar diliyoruz.

2020 KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Vatandaşlık 30 Deneme Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.