sadsad x
asdasd

Zor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek

ELMA Yayınevi

Özden Aslan

49,00 TL
31,36 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
17,64 TL
Zor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9789756093498
Kapak: Ciltsiz
Özden Aslan
Özden Aslan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Zor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek Kısa Özet

  Yaşam, dikensiz bir gül bahçesi değil. Yaşantımızın her aşamasında bize mutluluk veren güller olabileceği gibi, elimize batan dikenler de olacak. Önemli olan, o dikenlerle yaralanmadan elimizdeki güllerden keyif alabilmek değil mi?

  Biliyoruz ki bazı insanlarla birlikte yaşamak veya çalışmak diğerlerinden daha zor olabiliyor. Hepimiz, yaşamımızın en azından bir döneminde, zor bir insanla birlikte yaşamak veya çalışmak zorunda kalabiliriz.

  Kitapta yer alan öykülerde, bu zor insanlardan üçüyle tanışıp iş yaşamına dair ipuçlarını yakalayacaksınız.

  "Hayatın her alanında karşımıza Alperler, Gürhanlar, Samiler çıkıyor. Bazen "zor"luklarını kolayca fark ediyoruz fakat çoğu zaman, aslında birer kurban olduğumuzu en son biz öğreniyoruz. Bu keyifli kitap, okuyucuya bir yandan zor insanları kolayca teşhis edip başa çıkmanın yollarını anlatıyor, diğer yandan da düşünmeleri için fırsat tanıyor. Özden Aslan`ın bu değerli çalışmasını, mutluluğu iş yaşamında da arayan tüm çalışanlara tavsiye ediyorum."

  - Ali Kara

  "Yazar, tıpkı Bir İnsan Kaynakları Masalı`nda olduğu gibi, herkesin anlayacağı bir dil kullanarak yazmış öyküleri. Zor insanlarla her yerde karşılaşabiliriz. Kitabı bitirdiğimde, "Evet, sizinle baş edebiliriz" dedim."

  - Esra Özpınar

Zor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.