sadsad x
asdasd

Zerafet Değil Zarafet

Karma Kitaplar

Ayça Kuru

80,00 TL
52,00 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
28,00 TL
Zerafet Değil Zarafet Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9789752476110
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Ayça Kuru
Ayça Kuru
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Zerafet Değil Zarafet Kısa Özet

    Zarafet; güçlü, zarif bir Hanımefendi, güçlü ve asil bir Beyefendi demekti aslında… Hanımefendi ve Beyefendi kelimesi cinsiyet belirtirken aynı zamanda saygılı, oturaklı anlamını da taşımaktaydı… İşte aranılan buydu… Cinsiyet fark etmeksizin asil, güçlü, oturaklı, hak-hukuk bilen, okumasını-yazmasını, konuşmasını-susmasını, oturmasını-kalkmasını, yemesini-içmesini kısacası adap kurallarını bilen kendini geliştiren, öğrenen, öğreten, gelişen Mucize demekti.

    Her insan Dünya’ya bir mucize olarak gelir. Yaratılışı ve yaşaması bir mucizedir. İşlenmemiş değerli bir taştır. Kendisini geliştirmesinin yanı sıra nasıl geliştirdiği ve her durumda nasıl davrandığı da önemlidir.

    Eğer elindeki sihirli değnek olan Zarafeti kullanmayı bırakırsan bu mucize kaybolur ve değersiz bir taşa dönüşür. Bu kitabı okuyarak, önce kendi farkına varacaksın. Sen çok değerli bir taşsın ve eşin benzerin yok. Sen mucizesin; bu kitap -kadın & erkek- senin aydınlanman, kendi ışığını bulman ve kendini daha güzel işlemen için yazıldı.

  • 2. Hamur

Zerafet Değil Zarafet Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.