Yüreğinde Hisset Ve Başar

Yediveren Yayınları

Ferit Delen

59,00 TL
41,89 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
17,11 TL
Yüreğinde Hisset Ve Başar Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 356
ISBN: 9786059780513
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Ferit Delen
Ferit Delen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yüreğinde Hisset Ve Başar Kısa Özet

  Koca Seyit 300 kiloluk ağır top mermisini sırtlayıp topun ağzına koyarak düşman gemisine fırlattığında katıksız bir inançla, yüreğiyle hissettiği için başardı.

  Şehitlik mertebesine ulaşan yüz binlerce askerimiz `Çanakkale Geçilmez!` sözünü yürekten inanarak söylemişlerdi ve zafer bu milletin olmuştu.

  Haliç zincirlerle kapatıldığında ve bu fetih olmaz denildiğinde Fatih Sultan Mehmet uykusuz geceler boyu düşündü, dua etti ve hissetti yüreğiyle. Gemileri karadan kızaklar, halatlar ve binlerce yürekli insanla geçirip Haliç`e indirdi ve zafere koştu.

  Mimar Sinan o akıl almaz, sağlam ve harika yapıları 100 yıla yakın ömründe yüreğiyle hissettiği için yaptı ve başardı.

  Unutmayın değerli dostlar! Herhangi bir işte, duada, sevgide ya da başarıda eğer yüreğiniz devrede değilse o dua, dua olmaz eksik kalır; o iş, iş olmaz yarım kalır; o sevgi, sevgi olmaz acı sızdırır ve o başarı, başarı olmaz zirveden erkenden düşüşe mahkûm kalır. Başarı gerçek anlamda taçlanmaz yürek yoksa.

  Bu kitap hem yetişkin bireylere hem de öğrencilere bir başarı kılavuzu olma niteliğinde. Sadece teknik bilgilerle değil, yüreğinizle, ruhunuzla ve tüm duygularınızla düşünmenin ve hissetmenin yolunu gösteren `Yüreğinde Hisset ve Başar` kitabı başarı yolculuğunuzda ışığınız olacak.

 • 2. Hamur

Yüreğinde Hisset Ve Başar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.