sadsad x
asdasd
75,00 TL
67,50 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
7,50 TL
Yükselen Afrika Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 254
ISBN: 9786059075411
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yükselen Afrika Kısa Özet

  Gözlerinizi yükselen Afrika’ya çevirin

  Afrika ülkeleri yıllarca haber bültenlerine açlık, kuraklık, iç savaşlar, kabile çatışmaları ve askeri müdahaleler gibi olumsuz gelişmelerle konu edildi.

  Anadolu Ajansının hazırladığı *Yükselen Afrika* kitabı okuyucuya son yıllarda her alanda gösterdiği gelişmelerle dünyanın ilgi odağı olan kıtaya farklı bir pencereden bakma imkanı sunuyor.

  Yıllarca sömürge devletlerinin kontrolü altında siyasi istikrarsızlıklar ve iç savaşlarla mücadele eden kıta ülkelerinin siyasal ve ekonomik özgürlüklerini kazanma yolundaki çabaları, toplumsal değişimleri, kültürel ve doğal zenginlikleri ile dünya ekonomisinde yükselen önemine dair geniş bilgiler etkili görseller ve derinlemesine analizlerle kitapta okuyucuya sunuluyor.

  Kıta ülkelerinden Nijerya, Kenya, Güney Afrika, Gine, Mozambik, Ruanda, Namibya, Senegal ve Tanzanya hakkında gözlemlerin ve derin analizlerin yer aldığı kitapta, kıta ülkeleriyle Osmanlı dönemine kadar uzanan derin tarihi ve kültürel bağları bulunan Türkiye`nin son 15 yılda başarıyla sürdürdüğü kamu diplomasisiyle kültürel, ekonomik ve insani yardımlarını içeren Afrika açılım politikalarına da yer veriliyor.

  Afrika ülkelerinden devlet adamlarının, siyasetçilerin ve iş dünyasının görüşlerinin de yer aldığı kitap, Afrika`ya ilgi duyan tüm araştırmacı, akademisyen, gazeteciler ve özellikle iş adamları ve yatırımcılar için önemli bir başvuru kaynağı niteliği taşıyor.

 • 2. Hamur

Yükselen Afrika Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.