sadsad x
asdasd

Yuhanna’nın Mektupları’nın Mesajı

Haberci Basın Yayın
13,89 TL
9,31 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
4,58 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Yuhanna’nın Mektupları’nın Mesajı Hakkında Bilgiler
Türü: Hıristiyanlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 266
ISBN: 9786054707171
Kapak: Ciltsiz
David Jackman
David Jackman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yuhanna’nın Mektupları’nın Mesajı Kısa Özet

  ‘Kolay erişilebilir, bilgilendirici ve karmaşadan uzak. Kutsal Kitap Bugün Konuşuyor serisi, metinlerin içyüzünü aşırı bilgiye kaçmadan, özgün bir şekilde ortaya çıkartır.’

  - Terry Virgo

  ‘Bir hayaller aleminde yazılmamış olan bu Kutsal Kitap Bugün Konuşuyor serisi en yüce hedefi Tanrı’nın Sözü’nü çalışmak, yaşamak ve öğretmek olan kişiler tarafından hazırlanmıştır.’

  - Dick Lucas

  Elçi Yuhanna ilk okuyucularını, bir ayrılık ve doktrinsel sapkınlık iklimi döneminde, Tanrı’nın sevgisinde ve gerçeğinde yaşamaya çağırmıştı.

  David Jackman’a göre Yuhanna’nın mektupları hiç kuşkusuz Rab’den bugün dünya çapındaki kilise için hayati öneme sahip güçlü bir sözdür. Hem kiliseleri hem de bireyleri parçalanmaya iten uç tarafları seçen genelde bizleriz. Bu kitap elçi Yuhanna’nın birbirimizi sevme ve ışıkta yaşama çağrısına yeni baştan bir yanıt vermemize yardımcı olacaktır.

  David Jackman, Proclamation Trust’ın eski başkanıdır ve Cornhill Eğitim Kursu’nu kurmuştur. Bundan önce ise Southampton Above Bar Kilisesi’nin baş vaizi olarak görev yapmıştır.

Yuhanna’nın Mektupları’nın Mesajı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.