hiristiyanlik-kitaplari.jpg (236 KB)

Hıristiyanlık Kitapları

Sıralama seçin
Toplam 300 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


1 2 3 4
Toplam 300 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Hristiyanlık Kitap önerileri

Din, mezhep ya da siyasi görüş kişilerin kendi hür iradeleri sonucu inandıkları fikirleri savunmasıdır. Adalet ve eşitlik için fazlası ile emek harcayıp, herkes tarafından kabul edilmesine yönelik yapılan çok sayıda çalışmalar var. Bu nedenle insanlar istedikleri dini görüşü kabul edebilir ve buna yönelik ibadetlerini yerine getirebilir. Birey olarak bu konuda eleştiri yapma hakkına sahip değiliz. Her birey seçimlerinde özgür olmalıdır.

Bizler de tarafsız bir site olarak herkese hitap edebilecek ürünleri satışa sunuyoruz. Ayrıca hıristiyanlık kitapları sadece hıristiyanlar tarafından okunan kitaplar değildir.

Hıristiyanlık Kitapları Neler Anlatır

Hıristiyanlık kitapları, hıristiyan dinine inanların yanı sıra bu din hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bireyler tarafından da tercih ediliyor. Ayrıca kendimizi geliştirmek ve bilgilenmek amaçlı bu tür kitapları tercih etmemizde bir sakınca görmüyoruz.

Belki inanılan bir din hakkında fikir sahibi değiliz, kulaktan dolma bilgiler ile o insanlara karşı ön yargılı yaklaşıyoruz ya da farklı bir ihtimal yanlış anlaşılmalar sonucunda sadece ön yargılı olmak ile kalmayıp o dine inanan insanlara karşı gereksiz bir öfke besleyebiliyoruz.

Bu tür durumlara engel olmak için en güzel çözüm yolu bilmediğimiz konular ile ilgili uzmanlar tarafından açıklanmış ve herkes tarafından kabul edilmiş somut bilgiler ile hareket etmektir. Hıristiyanlık dini hakkında bilgi sahibi olabilmek için sitemiz üzerinde bulunan hıristiyanlık kitapları bizlere yardımcı olacaktır.

İslamiyet dışında diğer dinlere inanan ve bu dinlerin yayılmasına sebep olan peygamberler, zamanında neler söylemiş, nelere inanmış ya da hangi görüşleri savunmuş?

Hıristiyanlık da bir bebek neden doğunca vaftiz edilir? Din büyükleri bugünlere hangi mesajları bırakmış? Neler öğrenmemizi istemiş? İncil bize neleri anlatıyor? Tüm bu soruların cevaplarına ulaşabileceğiniz tek araç kitaplardır. İhtiyacınız olan kitapları ise bizim aracılığımız ile edinebilirsiniz.

Daha fazla bilgi