sadsad x
asdasd
250,00 TL
225,00 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
25,00 TL
Yetenek Yönetimi Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 478
ISBN: 9786055100995
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Tamer Keçecioğlu
Tamer Keçecioğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yetenek Yönetimi Kısa Özet

    ‘‘Yetenek savaşları’’ ifadesi marka ve kült bir kavramdır. Çağımıza damga vuran bu kavramın ikinci ve en zorlu perdesi açılmış ve oynanmaya başlanmıştır. Günümüzün bütün yöneticilerinin ve çalışanlarının ortak buluşma noktası, yeteneklerin zor bulunduğu, yönetildiği ve elde tutulduğudur. İnsan kaynakları yöneticileri açısından en zorlu mücadele işte tam bu noktada başlamaktadır: Yaşanan belirsiz ve kaotik ortamdaki iş çevrim hızı ile kalite ve derinlik açısından insan akış hızını dengeleyecek bir mekanizmanın kurulmasını sağlamak.

    Unutulmaması gereken bir konu, yetenek yönetiminin işletmeler içerisinde yayılması gereken bir ‘‘zihniyet devrimi’’ olduğudur. Yetenek yönetimi, yalnızca insan kaynaklarına bırakılamayacak kadar önemli ve çok boyutlu olan stratejik bir konudur. İşletmelerin stratejileri ile birlikte ele alınmayan hiçbir insan kaynakları yönetimi konusu başarılı olamaz.

    Umarız bu çalışma daha sonra gerçekleştirilecek daha kapsamlı ve ayrıntılı çalışmaların altyapısını oluşturur. Çalışmanın akademisyenlere, uygulamacılara ve öğrencilere faydalı olacağına inanıyoruz.

  • 2. Hamur

Yetenek Yönetimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.