Yeşil Deniz Kabuğu

Pena Yayınları

Sarah Jio

40,00 TL
28,40 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
11,60 TL
Yeşil Deniz Kabuğu Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 312
ISBN: 9786059126540
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Sarah Jio
Sarah Jio
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yeşil Deniz Kabuğu Kısa Özet

  Yirmili yaşlarda hayat daha kolaydı. Özellikle de konu aşk olduğunda. Biriyle tanışıyordun, sen onları seçiyordun, onlar seni seçiyordu. Birlikte dünyayı fethedebilirdiniz. Paris`e taşınabilirdiniz. Bir sürü çocuk sahibi olabilir veya çiftçilik yapabilirdiniz. Günlük tuttuğunuz zamanlarda yazdığınız her şeyi yapabilirdiniz. Hayaller, parlak, çarpıcı renklerde yaşanacaktı. Hayat sizindi, ikinizindi. Her şeye birlikte göğüs gerip birlikte yaşayabilirdiniz. Hayatınızı birine bağlardınız ve gerisi önemini kaybederdi. Peki ya şimdi?

  Kitap Hakkında Ne Dediler

  "Sarah Jio, her kitabında olduğu gibi, aşk hikâyesini, geçmişi ve gizemi birlikte harmanlayarak içinizi ısıtacak, okuduktan sonra kolay unutamayacağınız bir roman sunuyor. Yeşil Deniz Kabuğu, geçmişin kolay kolay peşimizi bırakmayacağını, dönüp dolaşıp bizi bulacağını son derece tatlı ve merak uyandırıcı bir dille anlatırken, bir yandan da Kailey`yle birlikte çıktığımız bu, zamanlar arası yolculukta, geride bıraktıklarımızı, hayatımızdan silinip gidenleri ve kendi geçmişimizi düşünmemizi sağlıyor. Yazarın ve türün hayranları kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacak. Henüz Sarah Jio`yu hiç okumadıysanız buradan başlayabilirsiniz."

  - Tuğçe`nin Kitaplığı

  "Klasik bir Sarah Jio değil, bir Sarah Jio klasiği. Sürükleyici bir aşk hikâyesi... Okurken umudu, hüznü ve aşkı içinizde yaşayacağınız, aşkın en derinlerde olduğunu hissedeceğiniz etkili bir yolculuk. Daima kalbinizdeki sese kulak verin, aşkın hep var olduğuna inanın. İçinizdeki sonsuz sevgiye dokunmak istiyorsanız kesinlikle okumalısınız."

  - Sarah Jio Turkey

  "Sarah Jio okuyucusunu her kitabında biraz daha şaşırtarak çıtayı yükseltiyor. Merakla okuyacağınız; romantizmi, vefayı, gerçek aşkı hissedeceğiniz bir hikaye."

  - Seyhandan.blogspot.com

 • 2. Hamur

Yeşil Deniz Kabuğu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.