sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
BU YAZARIN ESERLERİ
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Aşk’ı çoğu zaman küçümsüyor ve kıymetini bilemiyor muyuz? Aşk aslında kabul edilmeyen fakat gerçek olan bir olgudur. İnsana farklı duygular hissettirebilir, bazen takıntıya dönüşür ve kaygılar, korkular ve endişeleri ortaya çıkarır. Aşkın tarifi çoğu zaman başkadır, ama hepsinin ortak yanı aynıdır. Hayat bir anda farklılaşır, yaşanan aşk ile birlikte aşık olan insanda değişimler olur. Ancak, her zaman mutluluk anlamına gelmez. Aşk’ın doğasında ihanetler, kırgınlıklar ve hayal kırıklıkları hakimdir. Aşık olmanın insanda bıraktığı izleri ve yaşattığı inanılmaz duyguları saklamayıp kaleme alan Sarah Jio, kısa bir süre içerisinde Aşk tutkunlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Sarah Jio Kitapları, kocası tarafından aldatılan ve hemen ardından boşanıp, kalbi paramparça olan bir kadının hüzünlü ama etkileyici hikayesini konu alıyor. Duygusal ve ruhsal şekilde rahatlamanızı sağlayan Sarah Jio Kitabı, dert ortağınız olmanın yanı sıra, boş zamanlarınızda en iyi arkadaşınız olmaya aday bir eser olarak karşınıza çıkıyor. Roman türünde olan Sarah Jio kitaplarını okurken kendinizi başka bir Dünya’da yolculuk yapmış gibi hissedeceksiniz. Diğer serilerini bitirdikçe, hüzünlenecek, duygulanarak gözyaşlarınızı tutamayacak ve sıradışı bir o kadar da mutlu bir Aşk’ın karşısında oldukça derin düşüncelere kapılacaksınız. Gerçek Aşk ile birlikte mutluluk konusunu baz alan kitapta, bir romana dair aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Sürekli bir akışa sahip olan Sarah Jio Kitabında, bir sonraki sayfaya geçmeyi merakla bekleyecek ve hiç sıkılmayacaksınız. Kitapların tüm serilerini okuduğunuzda, çıktığınız muhteşem aşk serüvenini hiçbir zaman içinizden atamayacaksınız. Sarah Jio’nun büyülü aşk yolculuğunu yıllar sonrasında bile hatırlayacaksınız.

 

En İyi Sarah Jio Kitapları

 

  • Gündüz Sefası
  • Mart Menekşeleri
  • Yağmur Sonrası
  • Böğürtlen Kışı
  • Son Kamelya
  • Elveda Haziran

 

Hepsi birbirinden sürükleyici olan kitaplar, ne kadar imkânsız olsa da, her şeyin bir umuda ihtiyacı olduğunu özetliyor. Roman severlerin ve aşk düşkünlerinin içini ısıtan bu başyapıtları sizde mutlaka okumalısınız.

 

Sarah Jio Kitap Fiyatları

 

Pahalı serilerini okumak istiyorsanız Böğürtlen Kışı, Mart Menekşeleri, Sahildeki Kulübe, Yeşil Deniz Kabuğu, Agapi: Ölümsüz Aşk ve Kelebek Adası serilerini inceleyebilirsiniz. Ucuz Sarah Jio Kitapları arıyorsanız Yağmur Sonrası, Gündüzsefası, Elveda Haziran, Yitik Kalpler İstasyonu serilerine bakabilirsiniz. Satın almaya karar verdiğiniz kitabı hemen web sitemizi kullanarak sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.