sadsad x
asdasd
35,00 TL
19,25 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
15,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Yatağını Topla Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786052992692
Kapak: Ciltsiz
William H. McRaven
William H. McRaven
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yatağını Topla Kısa Özet

  Hayatınızı ve belki de Dünyayı değiştirebilecek küçük şeyler

  Dünyayı değiştirmek istiyorsanız işe yatağınızı toplayarak başlayın.

  Her sabah yatağınızı toplarsanız günün ilk görevini yerine getirmiş olursunuz. Bunu yapmak sizi azıcık da olsa gururlandıracak ve diğer işleri de teker teker yapmanız için teşvik edecektir. Günün sonunda o küçücük adım, yerine getirilmiş pek çok göreve dönüşecektir. Yatağınızı toplamak aynı zamanda hayatta küçük şeylerin de öneminin olduğu gerçeğini pekiştirecektir. Eğer küçük işleri doğru şekilde yapamazsanız daha büyüklerini asla yapamazsınız.

  - Amiral Mcraven’ın Teksas Üniversitesi diploma töreni açılış konuşmasından

   17 Mayıs 2014’te Amiral William H. McRaven, Austin’deki Teksas Üniversitesi’nin diploma töreninde açılış konuşması yaptı. Üniversitenin *Burada başlayan şey dünyayı değiştirir* sloganından ilham alan McRaven, kendisine yalnızca Donanma SEAL eğitimlerinde ve uzun denizcilik kariyerinde değil, hayatta karşılaştığı zorluklar karşısında da yardımcı olan on prensibi paylaştı ve bu temel prensipleri insanların kendilerini ve dünyayı değiştirirken nasıl kullanabileceklerini açıkladı.

  Sonrasında konuşması internette viral hale geldi ve 10 milyondan fazla kez izlendi. McRaven bu kitapta hem kendi hikâyelerini hem de asker olarak hizmet verdiği süre içinde tanıştığı, zorlukların üstesinden gelen ve azimle, şefkatle, şerefle, cesaretle zor kararlar alan insanların hikâyelerini anlatıyor.

Yatağını Topla Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.