Yarının İşini Yarına Bırakma

Ceres Yayınları

Ufuk Tarhan

320,00 TL
224,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
96,00 TL
Yarının İşini Yarına Bırakma Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786258424164
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
satis-icon
Satış Rakamları 136 adet satılmıştır.
Ufuk Tarhan
Ufuk Tarhan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yarının İşini Yarına Bırakma Kısa Özet

  YARININ İŞİNİ YARINA, GELECEĞİ GELECEĞE BIRAKMA!

  En İnovatif İş Kitabı Ödülü’nü kazanan T-İNSAN kitabının yazarı, Türkiye’nin İlk Kadın Fütüristi, Forbes Dergisi internet sitesinde Dünyanın En Etkin 50, Dünyanın En Etkili 100 Kadın Fütüristi arasındaki tek Türk UFUK TARHAN yeni kitabıyla karşınızda: YARININ İŞİNİ YARINA BIRAKMA!

  Fütürist, Ekonomist, Gelecek Düşünürü ve Küratörü T-İnsan UFUK TARHAN, ilk kitabının devamı ve tamamlayıcısı niteliğindeki bu kitabında, T-İnsan’laşma yolunda ilerlerken, yeni gelecekte özellikle iş dünyasının, eğitimin, öğrenmenin, bir insan yetiştirmenin, kendini ddönüştürmenin nasıl olması, oluşturulması gerektiğini, bunun için yarınların da ötesine geçerek 2100’lere gidişi ve Tip-I denen yeni uygarlık seviyesini detaylı ve net bir şekilde anlatıyor, şöyle diyor:

  ‘’YARININ İŞİNİ YARINA BIRAKMA! Çünkü artık *Gelecek Nasıl Gelecek*, Yarın Nasıl Olacak* biliyoruz ve *Hümanizm + Dataizm* çağındayız! Sürdürülebilir Kapitalizm ile Tip-I uygarlık seviyesine hazırlanıyoruz… ŞİMDİ… GEREĞİNİ YAPMA ve AKSİYON ZAMANI! Sen artık herhangi bir ülkenin değil, yeni bir dünyanın, dijital medeniyetlerin vatandaşısın ve geleceğini bizzat kendin dijit dijit kurgulamalısın!’’

  *Yeni bir sistem oluşturmak için eskiyle yarışa girmezsiniz, eskiyi geçersiz kılarsınız.*

  Buckminster Fuller

 • 2. Hamur

Yarının İşini Yarına Bırakma Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.