sadsad x
asdasd

Yaraya Tuz Bastım "Ermeni Soykırımı..."

Medyanos Reklam Organizasyon
13,89 TL
10,42 TL
%25 indirim
Yaraya Tuz Bastım "Ermeni Soykırımı..." Hakkında Bilgiler
Türü: Derin Siyaset, Komplo Teori Kitapları
Sayfa Sayısı: 479
ISBN: 9786058926639
Kapak: Ciltsiz
Tuncay Özkan
Tuncay Özkan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yaraya Tuz Bastım "Ermeni Soykırımı..." Kısa Özet

  Yakın zamana kadar bu topraklarda yaşayan insanlar, birbirleriyle çelişerek veya uzlaşarak ama birlikte iç içe ve birbirlerini anlamaya çalışarak yaşadılar.Emperyalist ülkelerin gerek 'küreselleşime' ve gerekse 'yeni dünya' düzeni gibi tanımlamalarıyla başlattıkları 'yeni emperyalist' atak ile bütün etnik yapılar, yeniden diriltilmeye başlandı. Ve bu etnik yapıları körükleyerek, illigal şekilde destekleyerek ve kışkırtarak kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaya başladılar.

  Başlangıçta Irak'ın bütünlüğünden asla taviz vermeyeceklerini söyleyenler, bugün parçalanmadan nasıl en fazla çıkar sağlayabileceklerinin hesaplarını yapıyarlar.

  Türkiye'de Kürtler ve Ermeniler üzerinden başlatılan senaryoların nerelere varacağını, artık kimse tahmin edemiyor. Ancak olayın en acı yanı, Türkiye kendisi üzerine oynanan bu oyunları bir seyirci gibi izliyor. Şu gerçeği hiç göz ardı etmemeliyiz ki; biz düşünmedikçe, konuşmadıkça ve haklarımıza sahip çıkmadıkça, hesapta bizim adımıza bunları yapmaya çalıştığını söyleyen talipliler hep çıkacaktır.

  O halde her zaman yaptığımız gibi yine 'o zaman gelsin bakarız'mı diyeceğiz? 

  Artık ilmiğin boynumuza geçirilmesine engel olmak için söyleyecek sözümüz ve tüm Dünya'ya karşı bir tavrımız olmalı ve bunları sergilemeye başlamalıyız.

  - Tuncay ÖzkanYaraya Tuz Bastım "Ermeni Soykırımı..." Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.