sadsad x
asdasd
11,57 TL
5,79 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
5,78 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Yaratıcılık Fabrikası Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kit
Sayfa Sayısı: 141
ISBN: 9789756225271
Kapak: Ciltsiz
Jack Foster
Jack Foster
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yaratıcılık Fabrikası Kısa Özet

  Yeni ve Özgün fikirler bir şirketin en güçlü rekabet avantajıdır. Jack Foster bu kitabında bütün bir kuruluşta yaratıcı dehanın nasıl tutuşturulabileceğini gösteriyor.
  Foster son derece keyifli ve enerjik üslubuyla, yeni ve taze fikirlerin boy attığı bir işyeri ortamı nasıl oluşturulabilir sorusunun yanıtını arıyor. Tek amaçları sürekli fikir üretmek olan önde gelen reklam şirketlerinde edindiği deneyimlerden yararlanarak düzinelerce canlı, neşeli ve çoğu kez şaşırtıcı, ama hepsi de pratik öneriler sunuyor:
  - neden yalnızca hoşlandığınız kişileri işe almalısınız
  - neden elemanların kendileri istemese de tatil yapmalarında ısrar etmelisiniz
  - neden verimlilik bazen verimsizdir
  - büyük harfle Liderlik taslamak yerine bazen soytarılık yaparak daha başarılı olabilirsiniz
  Yaratıcılık Fabrikası geleneksel liderlik anlayışını altüst ediyor ve anlayış, güven ve açık yürekliliğin beklenmedik, hayat dolu bir yaratıcılığı nasıl özgür bıraktığını gösteriyor.
  Jack Foster 50 yıldır reklamcılık sektöründe çalışıyor ve o zamandan beri fikirler üretiyor. Los Angelesteki Foote, Cone&Belding firmasındayaratıcı müdür olarak çalıştığı 15 yıl zarfında şirket büyüyerek Batı Yakasının en önde gelen reklam şirketine dönüştü. Aynı zamanda kendisi düzinelerce reklam ödülü kazandı ve Los Angeles Yaratıcılık Kulübü tarafından Yılın En Yaratıcı Kişisi seçildi. Foster; Carnation, Mazda, Sunkist, Mattel, ARCO, Firsf Interstate Bank, Albertons, Ore-Ida, Suzuki, Dennys, Universal studios, Northup, Rand McNally ve Smokey Bear gibi birçok şirket için fikirler üretmiştir.
  Fikirlere Nasıl Ulaşılır adlı bir kitabı daha olan Jack Foster 49 yıl önce Nancy ile evlendi. Bu benim en iyi fikrim oldu diyor. Santa Barbarada yaşamaktalar.
  Larry Corby Londra doğumlu. 15 yıl Latince öğrendikten sonra reklamcılık işine girmeye karar verdi. Birçok reklam ajansında çalıştı. Jack Fosterla 35 yıl önce Erwin Wasey reklam şirketinde tanıştı ve sonra Foote, Cone&Beldingde tekrar karşılaştılar. Yaklaşık 17 yıl birlikte çalıştılar.

   

Yaratıcılık Fabrikası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.