sadsad x
asdasd

Vahşi Yaşam - Ölüm Makineleri

Boyut Yayın Grubu
21,00 TL
15,75 TL
%25 indirim
Vahşi Yaşam - Ölüm Makineleri Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 72
ISBN: 9789752309388
Kapak: Ciltli
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Vahşi Yaşam - Ölüm Makineleri Kısa Özet

  Boyut vahşi doğayı evinize getirmeye devam ediyor! Yoğun ilgiyle karşılanan ilk serinin ardından, şimdi de Vahşi Yaşam belgesellerinin ikinci serisi çıktı! Yine BBC farkıyla, 25 adet kitap ve 25 adet DVD daha sizleri bekliyor!

  Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Ölüm Makineleri'nde; vahşi yaşamın en büyük yırtıcılarından köpek balıkları ve türleri yer alıyor. 72 sayfalık bu kitapta yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini, tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

  Vahşi Yaşam Ölüm Makineleri DVDsinde ise, denizlerin en korkulan canlısı köpek balıklarının gizemli dünyasına girecek ve Sibirya kaplanları gibi vahşi yaşamın en büyük türleriyle tanışacaksınız.

  Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallerynin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVDleriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.

Vahşi Yaşam - Ölüm Makineleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.