sadsad x
asdasd

TYT Türkçemetre Eko Güncel 12 Türkçe Denemesi Gri Koç

Gri Koç

Gri Koç

27,00 TL
TYT Türkçemetre Eko Güncel 12 Türkçe Denemesi Gri Koç Hakkında Bilgiler
Türü: TYT Türkçe Deneme Kitapları
Sayfa Sayısı: 88
ISBN: 9786258059915
Kapak: Ciltsiz
Gri Koç
Gri Koç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • TYT Türkçemetre Eko Güncel 12 Türkçe Denemesi Gri Koç Kısa Özet

  Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

  Elindeki bu kitap TYT Türkçe sorularında en yüksek nete ulaşman için hazırlandı. ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu olan özgün sorular, MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu. TYT sınavında sana fark attıracak en kapsamlı Türkçe sorularıyla bilgi dağarcığını genişleterek sınavda başarılı olmanın anahtarını elinde bulunduracaksın. Kitabımıza girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek kitabı kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğreneceksin. Denemeleri bitirdiğinde doğru, yanlış, boş, net ve süre bilgilerini Analiz Koçluğu sayfasına not ederek gelişim sürecini takip edebileceksin.

  Kitap içerisinde yer alan değerlendirme kitapçığındaki konu analizi ile eksik olduğun konuları detaylıca görebileceksin.

  Sıralı olarak planlanan 3 tane Temel Düzey deneme ile konulara alışacak, sonrasında yer alan 6 tane Orta Düzey deneme ile kendini sınayacak ve 3 tane İleri Düzey deneme ile konuları kavrayacaksın.

  Ayrıca Türkçe derslerine ait her denemenin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin.

  Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle ve kaynakla çalıştığında üniversite sınavında başarı seni bekliyor!

TYT Türkçemetre Eko Güncel 12 Türkçe Denemesi Gri Koç Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.